Lojmanların ve kapalı cezaevinin kaba inşaatı bitti

Sponsor

İlçemizde yapımı devam eden ceza infaz kurumu inşaatı hızlı bir şekilde devam ediyor.
Ak Parti Sungurlu İlçe Başkanı İlyas Özkan ve yönetim kurulu üyeleri inşaat alanında incelemelerde bulundu.

<p>İlçemizde yapımı devam eden ceza infaz kurumu inşaatı hızlı bir şekilde devam ediyor.
Ak Parti Sungurlu İlçe Başkanı İlyas Özkan ve yönetim kurulu üyeleri inşaat alanında incelemelerde bulundu.</p>
<p>
İlçe Başkanı İlyas Özkan yaptığı açıklamada, “İlçemize 8 kilometre mesafede Ankara- Samsun karayolu kenarında bulunan Çiflik Köyü’ nün Harman Yeri mevkisinde yapılan ceza infaz kurumu 306 dönüm araziye inşaa ediliyor. Yapım sözleşmesi imzalanarak 25 Mayıs’ta yer teslimi yapılan ceza infaz kurumu inşaatı için 16 Haziran’da ilk kazma vurulmuştu. Bu güne kadar cezaevi lojmanlarının ve kapalı ceza evinin kaba inşaatı tamamlanmıştır. Açık cezaevinde ise kaba inşaatını bitirmek için çalışmalar devam etmektedir. 150 kişinin çalıştığı cezaevinin 700 günde inşaatın bitirilmesi hedeflenmektedir. Mevcut projemiz üzerinde jandarma tabur binası , idari bina, atölye, mutfak, teknik merkez, 400 kişilik acık ceza infaz kurumu , 1200 kişilik T tipi kapalı ceza infaz kurumu, 200 adet lojman bulunmakta olup inşaat alanı 83.000 m2 dir. Proje tamamlandığında ilçemize yaklaşık 1500 kişilik bir nüfus artışı sağlayacaktır ve ekonomimize etkisi olacaktır” dedi.</p> | Sungurlu Haber
İlçe Başkanı İlyas Özkan yaptığı açıklamada, “İlçemize 8 kilometre mesafede Ankara- Samsun karayolu kenarında bulunan Çiflik Köyü’ nün Harman Yeri mevkisinde yapılan ceza infaz kurumu 306 dönüm araziye inşaa ediliyor. Yapım sözleşmesi imzalanarak 25 Mayıs’ta yer teslimi yapılan ceza infaz kurumu inşaatı için 16 Haziran’da ilk kazma vurulmuştu. Bu güne kadar cezaevi lojmanlarının ve kapalı ceza evinin kaba inşaatı tamamlanmıştır. Açık cezaevinde ise kaba inşaatını bitirmek için çalışmalar devam etmektedir. 150 kişinin çalıştığı cezaevinin 700 günde inşaatın bitirilmesi hedeflenmektedir. Mevcut projemiz üzerinde jandarma tabur binası , idari bina, atölye, mutfak, teknik merkez, 400 kişilik acık ceza infaz kurumu , 1200 kişilik T tipi kapalı ceza infaz kurumu, 200 adet lojman bulunmakta olup inşaat alanı 83.000 m2 dir. Proje tamamlandığında ilçemize yaklaşık 1500 kişilik bir nüfus artışı sağlayacaktır ve ekonomimize etkisi olacaktır” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikOtomobil karşı yöne geçti : 2 yaralı
Sonraki İçerikÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI YAPAN SERVİS ARAÇLARI DENETLENDİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz