Lider Zorlandı Ama Yıkılmadı

Sponsor

Sungurlu Belediyespor:2- Alaca Belediyespor:1

1. Amatör Küme’de lider Sungurlu Belediyespor sahasında Alaca Belediyespor önünde hayli zorlansa da rakibini tecrübeli futbolcusu Yasin Tüzün’ün attığı iki golle 2-1 yenerek takipçisi ile arasındaki puan farkını korumayı başardı.

Sungurlu ilçe sahasında oynanan maçta Sungurlu Belediyespor 21. dakikada Yasin Tüzün’ün attığı golle 1-0 öne geçti. Konuk Alaca Belediyespor 33. dakikada Gökhan’ın attığı golle skoru 1-1 yaptı. İlk yarının son dakikasında Sungurlu Belediyespor Yasin’in attığı ikinci golle soyunma odasına 2-1 önde girdi.
İkinci yarıda ise zorlu bir mücadeleye sahne olan maçta konuk takımın beraberlik çabasına Sungurlu Belediyespor kontrataklarla etkili olmaya çalıştı. 83. dakikada iki takımdan Serkan ve Burak kırmızı kart görerek takımlarını on kişi bıraktılar.
Kalan bölümde Sungurlu Belediyespor rakibine gol iznini vermedi ve sahadan üç puanla ayrılarak önümüzdeki hafta sonu oynayacağı zorlu Osmancık deplasmanına 39 puan ve üç puanla farkla gitti. Alaca Belediyespor ise 19 puanda kaldı.

Sponsor

1. Amatör Küme’de lider Sungurlu Belediyespor sahasında Alaca Belediyespor önünde hayli zorlansa da rakibini tecrübeli futbolcusu Yasin Tüzün’ün attığı iki golle 2-1 yenerek takipçisi ile arasındaki puan farkını korumayı başardı. | Sungurlu Haber

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Haftası nedeniyle Sungurlu’da görev yapan 112 Acil Servis Paramedik görevlileri ile birlikte Sungurlu Belediyespor Futbolcuları 112 Acil Servis Yelekleri giyerek ellerinde Pankartla saha çıktılar.

1. Amatör Küme’de lider Sungurlu Belediyespor sahasında Alaca Belediyespor önünde hayli zorlansa da rakibini tecrübeli futbolcusu Yasin Tüzün’ün attığı iki golle 2-1 yenerek takipçisi ile arasındaki puan farkını korumayı başardı. | Sungurlu Haber

SAHA: Sungurlu İlçe.
HAKEMLER: Ömür Soytemiz, Mehmet Samet Ünal, Yasin Dağın.
SUNGURLU BELEDİYESPOR: Ertuğrul, Yunus Emre, Emirhan, Doğan, Arif Anıl, Enbiya, Yaşar Can, Yasin, Adil Mert (Burak), Kahraman, Taha .
ALACA BELEDİYESPOR : Furkan, Sezai, Numan, Arif, Serkan, Gökhan, Mustafa, Ziya, Ahmet, Mikail (Muhammed), Salim .
KIRMIZI KARTLAR: 83. dak. Serkan (Alaca Belediyespor), Burak Yıldırım (Sungurlu Belediyespor).
GOLLER : 21. ve 45. dakikalarda Yasin Tüzün (Sungurlu Belediyespor), 33. dak. Gökhan (Alaca Belediyespor)
Sponsor
Önceki İçerikŞahiner Bir İlki Gerçekleştirdi
Sonraki İçerikBüyük Zaferin 103. Yılı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz