LGS Sınavına Yönelik Motivasyon Seminerleri Veriliyor

Sponsor

Sungurlu’da rehber öğretmeni bulunmayan İlçe Merkezine bağlı köy Ortaokullarında LGS sınavına girecek son sınıf öğrencilere “Sınava Yönelik Motivasyon” konulu seminerler veriliyor.

Merkeze bağlı Kavşut köyü Şehit Kerem Beksiz Ortaokulu, Tuğlu Köyü Şehit Ali Alıtkan Ortaokulu ve Hacı Osman Köyü Ahmet Koz Ortaokulunda, LGS sınav sistemi tanıtımı, Bilinçli Teknoloji kullanımı semineri ve öğretmenlere özel eğitim kaynaştırma eğitim toplantısı yapıldı.
Sungurlu Rehberlik ve Araştırma Merkezi müdürlüğü, Rehberlik Hizmetleri Bölüm Başkanı Eyüp Demir, Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen Osman Kaplaner ve Tarık Ongun Unser tarafından gerçekleştirildi.

Sponsor
Önceki İçerikOtomobil Şarampole Uçtu: 1 Yaralı
Sonraki İçerikKelepircioğlu’ndan Kocabaş’a Ziyaret
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz