-0.6 C
Sungurlu
23/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemLAVALİA İREM’E ‘TSE COVID-19 GÜVENLİ ÜRETİM BELGESİ’

LAVALİA İREM’E ‘TSE COVID-19 GÜVENLİ ÜRETİM BELGESİ’

- Google Reklamı -

Sungurlu’da faaliyet gösteren Lavalia İrem, COVID-19 ile mücadele kapsamında ofis ve üretim alanlarında yürüttüğü çalışmalarla ‘TSE COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi’ almaya hak kazandı.

COVID-19 ile mücadelede aldığı önlemler ve yürüttüğü çalışmalarla Türk Standartları Enstitüsü’nün (TSE) tarafından ‘TSE COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi’ almaya hak kazanan Lavalia İrem, aldığı belge ile pandemiyle mücadelede TSE’nin hazırladığı ‘COVID-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu’nda belirtilen tüm şartları sağladığını da belgelemiş oldu.

Sungurlu’da faaliyet gösteren Lavalia İrem, COVID-19 ile mücadele kapsamında ofis ve üretim alanlarında yürüttüğü çalışmalarla ‘TSE COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi’ almaya hak kazandı. | Sungurlu Haberleri

Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü’nün yönergelerini takip ederek, üretim hatlarından ofislerine kadar olan tüm çalışma alanlarını COVID-19 mücadelesi kapsamında sürekli dezenfekte ettiklerini söyleyen Lavalia İrem firma yetkilisi Ahmet Evliyaoğlu, ”Uygulamalarımızı, başta çalışanlarımız olmak üzere iş ortaklarımız ve tüm paydaşlarımızın sağlığını her şeyin üzerinde tutarak yürütüyor, önlemlerimizi titizlikle uyguluyoruz” dedi.

- Advertisement -

Bu çalışmalarımızın, TSE tarafında karşılık bulması bizler için bir gurur kaynağı oldu diyen Evliyaoğlu,”Bu süreçte halkımızın gıdaya sorunsuz olarak ulaşmasını, toplumsal bir sorumluluk olarak gördük. Lavalia İrem olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da çalışmalarımıza aynı titizlikle  devam edeceğiz” dedi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,1727
EUR
28,9981
GBP
33,2567
RUB
0,2822
CNY
3,7235
JPY
0,1833

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu