LAVALİA İREM’E ‘TSE COVID-19 GÜVENLİ ÜRETİM BELGESİ’

Sponsor

Sungurlu’da faaliyet gösteren Lavalia İrem, COVID-19 ile mücadele kapsamında ofis ve üretim alanlarında yürüttüğü çalışmalarla ‘TSE COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi’ almaya hak kazandı.

COVID-19 ile mücadelede aldığı önlemler ve yürüttüğü çalışmalarla Türk Standartları Enstitüsü’nün (TSE) tarafından ‘TSE COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi’ almaya hak kazanan Lavalia İrem, aldığı belge ile pandemiyle mücadelede TSE’nin hazırladığı ‘COVID-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu’nda belirtilen tüm şartları sağladığını da belgelemiş oldu.

Sungurlu’da faaliyet gösteren Lavalia İrem, COVID-19 ile mücadele kapsamında ofis ve üretim alanlarında yürüttüğü çalışmalarla ‘TSE COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi’ almaya hak kazandı. | Sungurlu Haber

Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü’nün yönergelerini takip ederek, üretim hatlarından ofislerine kadar olan tüm çalışma alanlarını COVID-19 mücadelesi kapsamında sürekli dezenfekte ettiklerini söyleyen Lavalia İrem firma yetkilisi Ahmet Evliyaoğlu, ”Uygulamalarımızı, başta çalışanlarımız olmak üzere iş ortaklarımız ve tüm paydaşlarımızın sağlığını her şeyin üzerinde tutarak yürütüyor, önlemlerimizi titizlikle uyguluyoruz” dedi.

Sponsor

Bu çalışmalarımızın, TSE tarafında karşılık bulması bizler için bir gurur kaynağı oldu diyen Evliyaoğlu,”Bu süreçte halkımızın gıdaya sorunsuz olarak ulaşmasını, toplumsal bir sorumluluk olarak gördük. Lavalia İrem olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da çalışmalarımıza aynı titizlikle  devam edeceğiz” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikPark Halindeki Tır’a Arkadan Çarptı : 4 Yaralı
Sonraki İçerikSaat Saat 15 Temmuz Darbe Girişiminde Yaşananlar
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz