Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Ladik Belediyespor Maçının Hazırlıkları Devam Ediyor

Teknik Direktör Hüseyin Eğer yönetimindeki çift kaleye tüm futbolcular katıldılar. Kırmızı Beyazlı takım Nazmi Avluca sahasının çimlerinin havanın yağışlı olması nedeni biçilememesi nedeni ile çift kaleyi Çorum Belediyespor’un tesis sahasında yaptı.
Isınma hareketlerinin ardından çift kale maça geçen Sungurlu Belediyespor’da Teknik Direktör Hüseyin Eğer, Ladik Belediyespor maçının onbirini ve taktiğini belirlemeye çalıştığı gözlendi. Çift kale sırasında futbolculardan çıkarken top kaptırmamaları ve oyunun kontrolünü rakibe bırakmamaları konusunda uyarılarda bulundu.

Rakibin grubun iddialı takımlarından olduğunu belirten Eğer, mücadeleyi güçlerini yukarı çıkarmalarını istediği futbolculardan fiziksel olduğu kadar mental olarakta kendilerini bu maça hazırlamalarını istedi. Sungurlu Belediyespor, Ladik Belediyespor maçının hazırlıklarını bugün yapacağı taktik çalışma ile sürdürecek.

İlgili İçerikler

“DEVLETİN MALI DENİZ YEMEYEN DOMUZ MİSALİ”

Safa Özhazinedar

"Rahmet ve Minnetle Anıyoruz"

Safa Özhazinedar

Gönüllerince Eğlendiler

Safa Özhazinedar

Çeltik Tavalarında Yabancı Otla Mücadele Başladı

Safa Özhazinedar

Belediyeden Tekerlekli Sandalye Yardımı

Safa Özhazinedar

Tosundereoğlu, "Her çocuk farklıdır ve her çocuğa sevgi ve merhamet ile yaklaşın"

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar