KYK VE LİSE ÖĞRENCİLERİ, SABAH NAMAZI PROGRAMINA KATILDI

Sponsor

Merkez tarihi Ulu Camide Cumartesi günleri İlçe Müftülüğü görevlileri Hüseyin Marazoğlu, M.Fatih Yılmaz, İsmail Onat tarafından düzenlenen Kur’an, tesbihat, salavat, ilahi ve duaların yer aldığı programa bu hafta KYK ve lise öğrencileri de katıldı.

Sungurlu Müftülüğü koordinesinde Kredi Yurtlar kurumunda manevi danışman olarak görev yapan M.Fatih Yılmaz ve gençlik kolları gönüllüsü Ramazan Yayangil’in katkılarıyla, gençlerin de iştirak ettiği manevi bir hazzın yaşandığı sabah namazı buluşması etkinliği düzenlendi.

Düzenlenen programa İlçe Müftüsü İbrahim Köksal, İlçe Vaizi Ferruh Tekin, Şube Müdürü Hidayet Türkel katıldı.
İlçe Müftüsü yaptığı konuşmada, “Geleceğimizin mimarı olan gençlerimizi önemsiyoruz maddi manevi olarak her zaman sizlerin yanındayız tüm halkımıza olduğu gibi sizlere de müftülüğümüzün kapıları her zaman açık “dedi.

Sponsor

Program sonunda ilçe müftüsü tarafından dua yapıldı ve akabinde gençlere ikramlarda bulunuldu.

Sponsor
Önceki İçerikŞAHİN; “TARIM SEFERBERLİĞİ BAŞLAMASI GEREK”
Sonraki İçerikİSTİKLAL MARŞI’NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY’U ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz