Kütüphaneler Haftası Kutlandı

Sponsor

Kütüphaneler Haftası, Sungurlu’da düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.
Sedat Baran Ortaokulunda düzenlenen program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmaların ardından program öğrencilerin hazırlamış olduğu şiirler, skeç, müzik dinletisi ve oratoryo gösterisiyle sona erdi.

Kütüphaneler Haftası, Sungurlu'da düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı. | Sungurlu Haber
Programa İlçe Kaymakamı Mitat Gözen, Garnizon Komutanı Jandarma Üsteğmen Tolga Çiftçi, Emniyet Müdürü İrfan Korkmaz, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, siyasi parti temsilcileri, okul müdürleri, öğretmenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Kütüphaneler Haftası, Sungurlu'da düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı. | Sungurlu Haber

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSungurlu’da 70 Kursta 670 Kişi Okuma-Yazma Öğreniyor
Sonraki İçerikBTK Rehber Uygulamalarına İnceleme Başlattı!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz