KURUMLARIN MASKESİ SUNGURLU BELEDİYESİNDEN

Sungurlu Belediyesi, Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında ürettikleri maskeler ile birçok kurumun taleplerini karşılıyor.

Sungurlu Belediyesi, Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında ürettikleri maskeler ile birçok kurumun taleplerini karşılıyor.

Abone Ol

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in girişimleri ile üretimine başlanılan koruyucu maskeler kurumlar tarafından da taktir toplayarak talep ediliyor.Bu doğrultuda Sungurlu İlçe Nüfus Müdürlüğü ve İlçe Mal Müdürlüğü personellerinin maske talepleri üzerine, Belediye Başkan Yardımcısı Mükremin Dağaşan tek kullanımlık steril maske ve çevreli yüz koruma maskeleri teslim etti.

VERGİ DAİRESİNE MASKE VERDİLER

Sungurlu Belediyesi Vergi Dairesi personellerinin talepleri üzerine kendi ürettikleri tek kullanımlık ve koruyucu maske hediye etti.

Sungurlu Belediyesi, Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında ürettikleri maskeler ile birçok kurumun taleplerini karşılıyor. | Sungurlu Haber

Sungurlu Belediyesi’nden yapılan açıklamada, ”Vergi Dairesi Müdürlüğü personelinin talepleri doğrultusunda Belediye Başkanlığımız tarafından üretilen tek kullanımlık steril maske ve yine sponsorluğumuz bünyesinde yapılan çevreli yüz koruma maskeleri teslim edildi” ifadeleri kullanıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz