7.8 C
Sungurlu
26/11/2022
Sungurlu HaberleriGündemKurumlar Arası Voleybol Turnuvası Başlıyor

Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası Başlıyor

- Google Reklamı -

Sungurlu Kaymakamlığı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenecek olan Kaymakamlık Kupası Voleybol Turnuvası başlıyor.

Sungurlu’ da voleybol branşını sevdirmek, aynı ilçede fakat farklı kurumlarda ve kuruluşlarda çalışan personellerin sporun birleştirici özelliği ile tanışıp kaynaşmalarına imkan sağlamak amacıyla düzenlenecek olan turnuvaya katılım için son başvuru tarihi 06.02.2020 Perşembe günü saat 17.00 olarak belirlendi.

Turnuvaya katılım şartları

- Advertisement -

Takımlar en az 8 en fazla 15 oyuncudan kurulacaktır.

Kamu Kurumları dışında Meslek Odalarının ve Derneklerin kuracakları takımda oynayacak oyuncuların, oda üyesi ya da sigortalı çalışan personeli olmaları gerekmekte olup bunu resmi belge ile (SGK kaydı, Odaya üyelik kaydı-sgk veya üyelik kayıtları 31.12.2019 tarihinden öncesi olması, Dernek olarak katılacak takımlar, Dernekler Masasından onaylı belge ile) belgelendirmeleri gerekmektedir. (Meslek odalarının 2 transfer hakkı vardır)

Siyasi Partiler, yan kuruluşları, sendikalar, siyasi partilerin amblem ve etrafında toplanmış bulunan tüzel kişiliğe sahip bir kuruluş bu organizasyonda yer almayacaktır.

Kamu kurumları öncelikle kendi personellerinden takım oluşturacak, personelleri yeterli olmayan Kamu Kurumları ikameti ilçe sınırları içerisinde olmak kaydıyla dışarıdan 3 oyuncu transfer edebileceklerdir.

Addax TR
- Google Reklamı -

Okul takımları kadrolarında okullarından 1 bayan öğrenci bulundurabilirler. ( Bunlar transfer sayılmayacaklar) Ancak erkek öğrenci bulundurmaları halinde erkek öğrenciler transfer sayılacaklardır.

Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı 2 okul birleşerek takım oluşturup bir okul ismi ile turnuvaya katılabilirler. Bu birleşimde dışarıdan ayrıca 2 oyuncu alabilirler.

Takımlar 1 idareci, 1 antrenör ve kurum amirince onaylı en fazla 15 sporcudan oluşacak listeleri ile müracaat edecek olup, isteyen takımlar bayan sporcu oynatabileceklerdir.

Müsabakalarda hakemlik yapacak olan kişilerde turnuvada oyuncu olarak oynayabileceklerdir

Formalar numarasız olmayacaktır.

Salona uygun sporcu ayakkabısı ile çıkılacaktır.

Müsabakalar esnasında  herhangi bir konuya itiraz edilmek istenirse takımlar dilekçe ile birlikte Tertip komitesine itiraz bedeli olarak 500.00 TL ödenerek itiraz edebileceklerdir.

KATILIM EVRAKLARI

Kurum onaylı isim listesi

Kişi beyanlı sporcu sağlık dilekçesi

Nüfus cüzdanı fotokopisi

Katılım ücreti teknik toplantıda belirlenecektir.

Sungurlu Kaymakamlığı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenecek olan Kaymakamlık Kupası Voleybol Turnuvası başlıyor.

Takip Edin

20,119BeğenenlerBeğen
9,264TakipçilerTakip Et
727TakipçilerTakip Et
843AboneAbone Ol
TRY - Türk Lirası
USD
18,6066
EUR
18,4980
GBP
21,1702
RUB
0,3029
CNY
2,5695
JPY
0,1270

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

error: İçerikler korunmaktadır!