KURSU BAŞARIYLA TAMAMLAYAN DİN GÖREVLİLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

Sponsor

İlçemizde rehber öğreticiler nezaretinde din görevlilerine yönelik 3 ay süreyle, Talim ve Tashih-i Huruf kursu düzenlendi.

Kursu başarıyla tamamlayan görevliler ödüllendirildi.

Yapılan açıklamada, “Başkanlığımızca Kur’an kursu ve cami hizmetelerini yürüten personelin talim, tecvit,tashih-i huruf ve meharic-i huruf,meal ve Îlmihal ile ilgili bilgi ve becerilerini geliştirmek , Kur’an-ı Kerim’ i usulüne uygun bir şekilde okumalarını sağlamak amacıyla “Talim ve Tashih-i Huruf Kursları ” düzenlenmesi istenmişti.Bu itibarla ilçemizde Nurullah Temel, Ferruh Tekin ve Hidayet Türkel rehber öğreticiler nezaretinde görevlilerimize yönelik 3 ay süreyle, “Talim ve Tashih-i Huruf kursu” düzenlenmiş olup, kursu başarıyla tamamlayan görevlilerimize İlçe Müftüsü İbrahim Köksal, Şube Müdürü Hidayet Türkel, rehber öğretici Nurullah Temel tarafından belgeleri takdim edildi ve hediyeleri verildi.

Sponsor

İlçe Müftüsü Köksal emeklerinden dolayı rehber öğreticilere teşekkür ederek, kursa katılım sağlayıp başarılı olan görevlileri tebrik etti.

Sponsor
Önceki İçerikSUNGURLU BELEDİYESPOR YENİLGİSİZ ŞAMPİYON OLDU
Sonraki İçerikSungurlu Belediyesi’nden Kar Mesaisi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz