Kursiyerlere Hikaye Kitapları Hediye Edildi

Sponsor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan´ın destekleri, Milli Eğitim Bakanlığının koordinasyonunda gerçekleştirilen “Okuma-Yazma Seferberliği kapsamında ilçemizde Toki Mehmet Akif ilkokulunda Okuma yazma kurslarını ziyaret eden Kaymakam Mitat Gözen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Refik Şahin kursiyerle hikaye kitapları hediye etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan´ın destekleri, Milli Eğitim Bakanlığının koordinasyonunda gerçekleştirilen

Okuma yazma öğrenmek için kursa katılanlar  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın sayesinde  başlatılan  okuma yazma  kurslarına katıldık diye konuştular.

Sponsor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan´ın destekleri, Milli Eğitim Bakanlığının koordinasyonunda gerçekleştirilen

Kaymakam  Mitat Gözen’ in hikaye kitapları hediye ettiği kursiyerle hikaye kitaplarını okumanın  mutluluğunu yaşadılar.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, “İlçemizde açılan kurslarımızın 42 tanesi İlçe merkezinde,  20 tanesi köylerimizde,12 tanesi Kuran kursu ve Camilerimizde, 2 tanesi evde   eğitim verilmekte olup toplam kurs sayısı 76, Kursiyer sayısı ise 724 kişidir” dedi.

 

Eryiğit, “Okullarımızda yürütülecek çalışmalar, Sayın Kaymakamımızın talimatı ile Kamu kuruluşları ve Muhtarlar tarafından yapılacak çalışmalar neticesinde, ilçemizde okuma yazma bilmeyen bütün vatandaşlarımızın tespit edilmesini hedefliyoruz. Halk Eğitim Merkezimiz kanalıyla ilçemizin her noktasında okuma yazma kursları açacağız. Sizlerin çevresinde de okuma yazma bilmeyen var ise Milli Eğitim Müdürlüğümüze, Halk Eğitimi Merkezimize, Okullarımıza iletebilirsiniz. Ayrıca 0364 311 66 28 nolu telefondan da bilgi alabilirsiniz. Müdürlüğümüze bağlı bütün personellimiz ve imkânlarımızla vatandaşlarımıza bu bağlamda destek olmaya hazırız” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikBorsa Yönetiminden Şahiner’e Ziyaret
Sonraki İçerik23 Bilim Fuarının İlki Gerçekleştirildi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz