Kürbüz’den Üyelere TOBB Nefes Kredisi Müjdesi

Sponsor

Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Kürbüz, geçtiğimiz günlerde TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyareti esnasında TOBB Nefes Kredisi için Borsa üyelerine daha fazla imkan yaratmak açısından ek kaynak talebinde bulundu.
Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Kürbüz, “Bu talep doğrultusunda ek kaynak arttırılmış ve Borsa üyelerine nefes kredisi imkanı olarak sunulmuştur. Bu imkanlardan yararlanmak isteyen üyelerimizin başvuru şartları, Ticaret Borsa’mızdan alacakları üye faaliyet belgeleri ile belirtilen bankalara başvurmaları gerekir. Önümüzdeki günlerde Sungurlu’ya yatırımların ve üyelerimize daha fazla kaynak ve imkanların sunulacağı” açıklamasında bulundu.

Sponsor
Önceki İçerikAk Parti’de Son Gün 29 Nisan
Sonraki İçerikGül’den Şahiner’e Nezaket Ziyareti
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz