Kürbüz, Sungurlu’ya Destek Sözü Aldı

Sponsor

Borsa Başkanı Mustafa Kürbüz ve Yönetim Kurulu üyeleri Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine (TOBB) çıkartma yaptılar.
Sungurlu Ticaret Borsası Yönetim Kurulu, Meclis Kurulu ve Genel Sekreteri, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.
Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Kürbüz ve Ekibi, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi ile bir süre sohbet ettiler.
Gerçekleştirilen ziyarette İlçemize okul yapımı ve TOBB Nefes Kredisi için yeni kaynak sözü alındı. Ayrıca borsanın laboratuar ve satış salonu için yardım talep edildi. Borsa Başkanı Kürbüz, Sungurlu Organize Sanayi Bölgesi için yatırımın gelmediğini ve bu konuda ilçemizin sanayi açısından gelişmesi için yatırımın arttırılmasını ve desteklerini beklediklerini dile getirdi. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu talepleri karşılayacakları sözünü vererek Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kürbüz, Meclis Başkanı Metin Şahin ve Ticaret Borsası üyelerine yeni görevlerinde başarılar diledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyetten ötürü Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kürbüz, Meclis Başkanı Metin Şahin, Ticaret Borsası Üyeleri ve Genel Sekreter Levent Akkaş’a teşekkür etti.
Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Kürbüz, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na gösterdiği misafirperverliğinden ötürü kendilerine teşekkür etti.

Sponsor
Önceki İçerik23 Nisan Çocuk Bayramı Törenlerle Kutlandı
Sonraki İçerikFare Zehiri İçti
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz