-0.6 C
Sungurlu
28/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemKürbüz, Sungurlu'ya Destek Sözü Aldı

Kürbüz, Sungurlu’ya Destek Sözü Aldı

- Google Reklamı -

Borsa Başkanı Mustafa Kürbüz ve Yönetim Kurulu üyeleri Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine (TOBB) çıkartma yaptılar.
Sungurlu Ticaret Borsası Yönetim Kurulu, Meclis Kurulu ve Genel Sekreteri, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.
Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Kürbüz ve Ekibi, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi ile bir süre sohbet ettiler.
Gerçekleştirilen ziyarette İlçemize okul yapımı ve TOBB Nefes Kredisi için yeni kaynak sözü alındı. Ayrıca borsanın laboratuar ve satış salonu için yardım talep edildi. Borsa Başkanı Kürbüz, Sungurlu Organize Sanayi Bölgesi için yatırımın gelmediğini ve bu konuda ilçemizin sanayi açısından gelişmesi için yatırımın arttırılmasını ve desteklerini beklediklerini dile getirdi. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu talepleri karşılayacakları sözünü vererek Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kürbüz, Meclis Başkanı Metin Şahin ve Ticaret Borsası üyelerine yeni görevlerinde başarılar diledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyetten ötürü Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kürbüz, Meclis Başkanı Metin Şahin, Ticaret Borsası Üyeleri ve Genel Sekreter Levent Akkaş’a teşekkür etti.
Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Kürbüz, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na gösterdiği misafirperverliğinden ötürü kendilerine teşekkür etti.

TRY - Türk Lirası
USD
27,4154
EUR
28,9735
GBP
33,4781
RUB
0,2837
CNY
3,7548
JPY
0,1837

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu