Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Kurban Bayramı Hazırlıkları Başladı

Sungurlu Belediyesi Kurban Bayramı öncesi Mezbahane de hazırlıklara başladı.
Kurban Bayramı’na yaklaştığımız şu günlerde, Sungurlu Belediyesi gerek kurbanlık satışı, gerek ise kurban kesimi ile ilgili gerekli hazırlıklarına başladı.
Sungurlu Belediyesi Kurban Satış ve Kesim Yeri’nin fiziki ortamını bayrama hazırlayan belediye ekipleri, alanın sağlıklı ve donanımlı bir hizmet verebilmesi için yoğun bir çalışma yürütüyor. Kurban Bayramında kurban satışları, Ankara-Samsun karayolu üzerinde bulunan mezbaha yanında olan hayvan pazarında yapılacak. Satıcı ve alıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanan alanda, temizlik yapılıp zemin uygun hale getirildikten sonra, satış yerleri oluşturulmaya başlandı. Sungurlu Belediyesi tarafından kurbanlık satış noktası olarak belirlenen Hayvan Pazarının dışında satış yapılması kesinlikle yasaklanırken, yasağa uymayanlara ise Sungurlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince gerekli cezai işlem uygulanacak.

İlgili İçerikler

Eko Market Manav Dualarla Açıldı

Safa Özhazinedar

15 Temmuz 2016… Bu Tarihi Unutmayın, Unutturmayın

Safa Özhazinedar

Öğrencilerden Kahraman Askerlere Destek

Safa Özhazinedar

Benzin ve Motorine İndirim

Safa Özhazinedar

Asgari Ücretin Açıklanacağı Tarih Belli Oldu

Safa Özhazinedar

Berber Hüsnü Güngör Yine Yaptı Yapacağını!

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar