KUMAR OYNANAN İŞYERİNDE UYUŞTURUCU ÇIKTI

Sponsor

Sungurlu’da kumar oynatılan bir işyerine polis ekipleri baskın düzenledi. Operasyonda kullanıma hazır 700 gram uyuşturucu madde ele geçirildi.

Edinilen bilgilere göre, ruhsatı bulunmayan bir işyerinde kumar oynatıldığı ihbarı üzerine polis ekipleri belirtilen adrese operasyon düzenledi. İşyerine yapılan baskında içeride bulunan 7 şahıstan 4’ünün kumar oynadığı, masa üzerinde iskambil kağıtları ve 40 TL para olduğu tespit edilmiştir. Polis ekipleri 4 şahsa kumar oynamaktan, işyeri sahibine ise kumar oynatmak için yer temin etmekten işlem yaparken işyerinde yapılan geniş çaplı aramada 31 adet tabanca fişeği ve siyah poşet içerisinde kullanıma hazır 700 gram uyuşturucu madde ele geçirildi.

İşyeri sahibine ise TCK’nın 188. maddesinden işlem yapıldı. Ruhsatsız olduğu tespit edilen işyeri Sungurlu Belediyesi tarafından mühürlendi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikKARGI’DA 3.9 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM
Sonraki İçerikLİDER YİNE OYNAMADAN KAZANDI: 3-0
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz