Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Siyaset

Külünk’ten Kelepircioğlu’na Ziyaret

Ak Parti İstanbul eski milletvekili Metin Külünk’ün yapmış olduğu ziyarete TÜGVA Sungurlu (Türkiye Gençlik Vakfı) Başkanı Hıdır Bala, Ak Parti Gençlik kolları başkanı Rıfat Sarıyerli ve TÜVGA İlçe yönetimi eşlik etti.
TÜGVA Hendek Sungurlu Teşkilat Başkanı Alperen Kelepircioğlu, Ak Parti İstanbul eski milletvekili Metin Külünk ve TÜGVA Başkanı Hıdır Bala’ya faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Külünk'ten Kelepircioğlu'na Ziyaret » Sungurlu HaberTürkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Sungurlu teşkilat başkanı Kelepircioğlu, Sungurlu’da TÜGVA teşkilatı olarak güzel çalışmalara imza atacaklarını belirterek vekilimizin de yapacağımız çalışmalarımızda desteklerini bekliyoruz diye söyledi. Ak Parti İstanbul eski milletvekili Metin Külünk, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, TÜGVA Sungurlu teşkilat başkanı Kelepircioğlu’nun yapmış olduğu çalışmalar ile ilgili kendilerini tebrik ederek başarılar diledi.

İlgili İçerikler

Ak Parti Birlik ve Beraberlik Yemeğinde Bir Araya Geldi

Safa Özhazinedar

Yerel Seçimlere İddialı Gireceğiz

Safa Özhazinedar

AK Parti İlçe Başkanı Metin Özsarı Oldu

Safa Özhazinedar

Ak Parti İstişare Toplantısını Geniş Katılımla Gerçekleştirdi

Safa Özhazinedar

İYİ Parti’den Kurum Ziyaretleri

Safa Özhazinedar

KARAMAN OYUNU KULLANDI

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar