Küçük Efeler Tokat’a Gidiyor

Çorum şampiyonu, Sungurlu Belediyespor küçük erkekler voleybol takımı 17-21 Nisan’da Tokat’ta güçlü rakipleriyle mücadele edecek. Voleybol takımı baş antrenörü Mustafa Özdemir, “Türkiye’nin her tarafında, voleybol branşında, ilçemiz ve ilimizi temsil etmeye devam ediyoruz” dedi.
Özdemir, kendi yetiştirdiğimiz alt yapı takımımız, başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor. Çorum’da yenilgisiz, namaglup şampiyon oldular. Şimdi de Türkiye şampiyonluğu öncesi grup maçlarına çıkacaklar. Hedefimiz bu zorlu gruptan ilk 3’e girmek ve bunu da başaracağız.
Sungurlu Belediyespor voleybol takımı olarak alt yapıya önem verdik diyen Özdemir, okullarımızda başlattığımız çalışmalar sayesinde birçok küçük sporcularımız çalışmalar yapıyorlar diye söyledi.
Sungurlu Belediyesi voleybol baş antrenörü Özdemir, küçük efelerle ilçemizi en güzel şekilde temsil edip başarıyla ilçemize döneceğiz. Bu şampiyona öncesi bizlere her türlü desteği veren belediye başkanımız Abdulkadir Şahiner’e ve kulüp başkanımız Bahri Sezen’e teşekkürlerimizi sunuyoruz diye konuştu.
17-21 Nisan’da Tokat’ta yapılacak gruplarda Sungurlu Belediyespor’umuzun rakipleri şu şekilde oluştu; 1-Çorum şampiyonu (Sungurlu Belediye), 2-Sivas şampiyonu, 3-Samsun şampiyonu, 4- Ordu şampiyonu, 5-Kastamonu şampiyonu, 6- Tokat şampiyonu.

Abone Ol

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz