-0.6 C
Sungurlu
03/10/2023
Sungurlu HaberleriGündemKüçük Efeler Tokat'a Gidiyor

Küçük Efeler Tokat’a Gidiyor

- Google Reklamı -

Çorum şampiyonu, Sungurlu Belediyespor küçük erkekler voleybol takımı 17-21 Nisan’da Tokat’ta güçlü rakipleriyle mücadele edecek. Voleybol takımı baş antrenörü Mustafa Özdemir, “Türkiye’nin her tarafında, voleybol branşında, ilçemiz ve ilimizi temsil etmeye devam ediyoruz” dedi.
Özdemir, kendi yetiştirdiğimiz alt yapı takımımız, başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor. Çorum’da yenilgisiz, namaglup şampiyon oldular. Şimdi de Türkiye şampiyonluğu öncesi grup maçlarına çıkacaklar. Hedefimiz bu zorlu gruptan ilk 3’e girmek ve bunu da başaracağız.
Sungurlu Belediyespor voleybol takımı olarak alt yapıya önem verdik diyen Özdemir, okullarımızda başlattığımız çalışmalar sayesinde birçok küçük sporcularımız çalışmalar yapıyorlar diye söyledi.
Sungurlu Belediyesi voleybol baş antrenörü Özdemir, küçük efelerle ilçemizi en güzel şekilde temsil edip başarıyla ilçemize döneceğiz. Bu şampiyona öncesi bizlere her türlü desteği veren belediye başkanımız Abdulkadir Şahiner’e ve kulüp başkanımız Bahri Sezen’e teşekkürlerimizi sunuyoruz diye konuştu.
17-21 Nisan’da Tokat’ta yapılacak gruplarda Sungurlu Belediyespor’umuzun rakipleri şu şekilde oluştu; 1-Çorum şampiyonu (Sungurlu Belediye), 2-Sivas şampiyonu, 3-Samsun şampiyonu, 4- Ordu şampiyonu, 5-Kastamonu şampiyonu, 6- Tokat şampiyonu.

TRY - Türk Lirası
USD
27,4995
EUR
28,8311
GBP
33,2694
RUB
0,2765
CNY
3,8189
JPY
0,1835

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu