Küçük Efeler Tokat’a Gidiyor

Sponsor

Çorum şampiyonu, Sungurlu Belediyespor küçük erkekler voleybol takımı 17-21 Nisan’da Tokat’ta güçlü rakipleriyle mücadele edecek. Voleybol takımı baş antrenörü Mustafa Özdemir, “Türkiye’nin her tarafında, voleybol branşında, ilçemiz ve ilimizi temsil etmeye devam ediyoruz” dedi.
Özdemir, kendi yetiştirdiğimiz alt yapı takımımız, başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor. Çorum’da yenilgisiz, namaglup şampiyon oldular. Şimdi de Türkiye şampiyonluğu öncesi grup maçlarına çıkacaklar. Hedefimiz bu zorlu gruptan ilk 3’e girmek ve bunu da başaracağız.
Sungurlu Belediyespor voleybol takımı olarak alt yapıya önem verdik diyen Özdemir, okullarımızda başlattığımız çalışmalar sayesinde birçok küçük sporcularımız çalışmalar yapıyorlar diye söyledi.
Sungurlu Belediyesi voleybol baş antrenörü Özdemir, küçük efelerle ilçemizi en güzel şekilde temsil edip başarıyla ilçemize döneceğiz. Bu şampiyona öncesi bizlere her türlü desteği veren belediye başkanımız Abdulkadir Şahiner’e ve kulüp başkanımız Bahri Sezen’e teşekkürlerimizi sunuyoruz diye konuştu.
17-21 Nisan’da Tokat’ta yapılacak gruplarda Sungurlu Belediyespor’umuzun rakipleri şu şekilde oluştu; 1-Çorum şampiyonu (Sungurlu Belediye), 2-Sivas şampiyonu, 3-Samsun şampiyonu, 4- Ordu şampiyonu, 5-Kastamonu şampiyonu, 6- Tokat şampiyonu.

Sponsor
Önceki İçerik‘Oylar tekrar sayılsın’ itirazına ret!
Sonraki İçerikGalibiyet Direkten Döndü
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz