Kritik Maç Pazar Günü

Sponsor

Çorum amatör futbolunda sezonun en kritik maçı pazar günü Osmancık’ta oynanacak.
1. Amatör Küme’de şampiyonluğun iki güçlü adayı Sungurlu Belediyespor ile Osmancık Belediyespor takımları Pazar günü saat 14’de Osmancık ilçe sahasında karşı karşıya gelecekler.

Başkan ve yönetim, sporculara moral verdi | Sungurlu Haber
Bu maç öncesinde temsilcimiz Sungurlu Belediyespor 39 puanla lider durumda bulunurken Osmancık Belediyespor ise 36 puanla ikinci sırada yer alıyor.
Sungurlu Belediyespor bu maçtan beraberlik veya galibiyetle ayrılması halinde son maçlar öncesinde şampiyonluğu garantileyecek.
Sungurlu Belediyespor Antrenörü Şevket Çağlayan iki takımında bir sezonun emeğinin karşılığını almak için mücadele edeceği zor bir maç olacağını söyledi. Çağlayan bu sezon ilk kez yükseldikleri 1. Küme’de Çorum’u BAL’da temsil etmek için çıktıkları yolda ilk hedefleri olan şampiyonluk için önlerinde bir kritik maç kaldığını söyledi.
Osmancık Belediyespor’un da verdiği mücadele ile bunu hak ettiğini ve iki takımdan birinin hedefine ulaşacağını belirten Çağlayan ‘Tabiki biz kazanıp mutlu sona ulaşmak istiyoruz. Ancak önceliğimiz alacağımız sonuçtan çok sakatlıksız ve futbol dışı görüntülerin olmadığı centilmence bir müsabaka olması.

Başkan ve yönetim, sporculara moral verdi | Sungurlu Haber
İki takımda oynadığı futbol ve aldığı sonuçlarla gücünü gösterdi. Sonuçta bir takım mutlu sona ulaşacak ve iki takımda bunun için mücadele edecektir. Tek isteğimiz futbolun saha içinde başladığı gibi 11-11 bitmesi ve maç sonunda sonuç ne olursa olsun iki takımında sahadan sarılarak birbirlireni kutlayarak ayrılması’ dedi.
Şevket Çaylayan cezalı Burak dışında eksik futbolcuları bulunmadığını bugün yapacakları antrenmanla hazırlıklarını tamamlayarak Cumartesi günü Osmancık’a giderek kampa girerek maçı bekleyeceklerini söyledi.
Öte yandan Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Kulüp Başkanı Bahri Sezen ve yönetim kurulu üyeleri futbol sahasına giderek futbolculara moral verdi.
Sporcularla tek tek ilgilenen Başkan Şahiner, onlara güvendiğini söyleyerek şampiyon olacaklarına inandıklarını ifade etti.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikTicaret Borsası Yaşlıların Gönlünü Aldı
Sonraki İçerikRegaip Kandilinde Kalbimize Bolluk, Bereket, İyilik ve Sevgi Dolsun
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz