Kredi Kartı Sahiplerinin Dikkatine!

BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben, internetten kartla alışveriş için onay süresinin bir daha uzatılmayacağını açıkladı.

Sponsor

BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben, internetten kartla alışveriş için onay süresinin bir daha uzatılmayacağını açıkladı.İnternetten kartla alışverişin yapılması için üst üste süresi uzatılan onay işlemi için 31 Ocak 2018 tarihinin son tarih olduğuna vurgu yapıldı. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Mehmet Ali Akben, sürenin bir kez daha uzatılmayacağını açıkladı.

SÜRE İKİ DEFA UZATILMIŞTI

Banka kartlarının elektronik ticarette kullanımı için onay verme süresi daha önce 17 Ağustos’tan 31 Aralık’a ve ardından da 31 Ocak 2018’e uzatılmıştı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikKor; “Oy veren, vermeyen herkese teşekkür ediyorum”
Sonraki İçerikGüreşte Sungurlu Damgası
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz