KRALDAN ÇOK KRALCI OLMAYA NE GEREK VAR!

Sponsor

İYİ Parti Sungurlu İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin, Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Behiç Akkaş’ın yaptığı açıklamaya cevap verdi. Şahin, “Ben demene gerek yok. Herkes kimin ne yaptığını, Sungurlu için kimin çaba gösterdiğini, o fabrikaların kimin sayesinde geldiğini gayet iyi biliyor” dedi.

BÖYLE BİR AÇIKLAMA YAKIŞMADI !

Vatandaş kral çıplak derken, birileri kendine rant sağlamak, kendini öne çıkarmak, ön planda kalabilmek için kraldan çok kralcı olmasına gerek yok diyen Şahin, “Sanırsın Organize Sanayi yönetiminde bir tek sen imza atıyormuşsun, bir tek sen taşın altına elini koyuyorsun. Her şeyden sorumlu sensin misali, insanlara lanse etmek, beyanat vermek bir başkana yakışmadı” dedi.
O mevkide 5 kişi elini taşın altına koyuyor diyen Şahin, “İnsanlarımız aş, iş beklerken, umut bende demene gerek yok. Madem umut sende idi, Ticaret Odası bünyesindeki esnaflarla neden bir fabrika kurmadınız? Neden bir Kooperatif kuramadınız? Umut Allah’tır. Kimse Allah’tan büyük değildir” diye konuştu.

FABRİKALARIN KİMİN SAYESİNDE GELDİĞİNİ HERKES BİLİYOR

Verilen arsalar Kaymakam beyin nezdinde, inisiyatifinde veriliyor diyen Şahin, “Ticaret Odası Başkanı olarak verilmiyor Sayın Behiç Akkaş. Herkes yerini ve mevkisini bilmesi gerek. Ben demene gerek yok. Herkes kimin ne yaptığını, Sungurlu için kimin çaba gösterdiğini, o fabrikaların kimin sayesinde geldiğini gayet iyi biliyor. Ben deme, Allah razı olsun de” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikBAŞKAN ŞAHİNER, KARNE ALAN ÖĞRENCİLERİ TEBRİK ETTİ
Sonraki İçerikMİNİBÜS İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz