-0.6 C
Sungurlu
26/05/2023
Sungurlu HaberleriSiyasetKRALDAN ÇOK KRALCI OLMAYA NE GEREK VAR!

KRALDAN ÇOK KRALCI OLMAYA NE GEREK VAR!

- Google Reklamı -

İYİ Parti Sungurlu İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin, Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Behiç Akkaş’ın yaptığı açıklamaya cevap verdi. Şahin, “Ben demene gerek yok. Herkes kimin ne yaptığını, Sungurlu için kimin çaba gösterdiğini, o fabrikaların kimin sayesinde geldiğini gayet iyi biliyor” dedi.

BÖYLE BİR AÇIKLAMA YAKIŞMADI !

Vatandaş kral çıplak derken, birileri kendine rant sağlamak, kendini öne çıkarmak, ön planda kalabilmek için kraldan çok kralcı olmasına gerek yok diyen Şahin, “Sanırsın Organize Sanayi yönetiminde bir tek sen imza atıyormuşsun, bir tek sen taşın altına elini koyuyorsun. Her şeyden sorumlu sensin misali, insanlara lanse etmek, beyanat vermek bir başkana yakışmadı” dedi.
O mevkide 5 kişi elini taşın altına koyuyor diyen Şahin, “İnsanlarımız aş, iş beklerken, umut bende demene gerek yok. Madem umut sende idi, Ticaret Odası bünyesindeki esnaflarla neden bir fabrika kurmadınız? Neden bir Kooperatif kuramadınız? Umut Allah’tır. Kimse Allah’tan büyük değildir” diye konuştu.

FABRİKALARIN KİMİN SAYESİNDE GELDİĞİNİ HERKES BİLİYOR

Verilen arsalar Kaymakam beyin nezdinde, inisiyatifinde veriliyor diyen Şahin, “Ticaret Odası Başkanı olarak verilmiyor Sayın Behiç Akkaş. Herkes yerini ve mevkisini bilmesi gerek. Ben demene gerek yok. Herkes kimin ne yaptığını, Sungurlu için kimin çaba gösterdiğini, o fabrikaların kimin sayesinde geldiğini gayet iyi biliyor. Ben deme, Allah razı olsun de” ifadelerini kullandı.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
19,6071
EUR
21,3912
GBP
24,5715
RUB
0,2533
CNY
2,8210
JPY
0,1455

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu