Köylerde Yağmur Duaları Başladı

Sponsor

Hafta sonu ilçeye bağlı, Beşdam, Aşağıfındıklı, Büyük Polatlı, Alembeyli, Kuzucak, Bahşılı, Güvendik ve Aşağıbeşpınar köylerinde hem şükür hem de yağmur duası yapıldı. Köylerde yapılan şükür ve yağmur duaları oldukça fazla ilgi gördü. Etkinlik için köylere gelenlere bolluk ve bereket dualarının ardından yemek ikramında bulunuldu.

Köylerde yapılan yağmur ve şükür dualarına, köy sakinlerinin yanı sıra İlçe Başkanları, İl Genel Meclisi üyeleri, belediye meclisi üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda davetli katıldı.

Sponsor
Önceki İçerikTürkiye’nin İlk Elektrikli Zırhlı Aracı Akrep II
Sonraki İçerikŞahiner, İrtibat Bürosunda Tebrikleri Kabul Etti
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz