-0.6 C
Sungurlu
28/09/2023
Sungurlu HaberleriSiyasetKöyhanoğlu, "Kardeşiniz Olarak Dua ve Desteğinize Talibim"

Köyhanoğlu, “Kardeşiniz Olarak Dua ve Desteğinize Talibim”

- Google Reklamı -

Köyhanoğlu açıklamasında şunları söyledi; “Ülkemizde yapılacak olan Yerel Seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan adayı olarak güzel ilçemiz Sungurlu’dan hizmet yarışına talip olan bir kardeşiniz olarak dua ve desteğinize talibim.
Allah’ın rızası ile çıktığımız ve hayırlı ise önce memleketim Sungurlu’ya, sonra da partime ve şahsıma nasip olmasını Mevla’dan dilediğim. Hizmet yürüyüşümde halkımızın bizlere göstermiş olduğu olağan üstü destek ve samimiyete ne kadar teşekkür etsem azdır. Esnaf gezilerimiz, ev ziyaretlerimiz, kurum ziyaretlerimiz, mahalle toplantılarımız da görüyoruz ki halkımız MHP’ye inanıyor, MHP’ye güveniyor. Bizlere öyle büyük bir ilgi var ki samimiyetler gözlerden yüzlerden belli oluyor. İnsanlarımız bizi dinlemek istiyor, elimizi tutmak istiyor, bizlerden doğruları dinlemek istiyor. Bizlerden memleketi dinlemek istiyor, memleketi bizden dinlemenin su kadar saf ve hilesiz olduğuna inanıyor. MHP’nin duruşunu ve Muhterem Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin memleket sevdasını, devletçi duruşunu, taktire şayan cesaretini ve basiretini bizlerde hissediyor ve görüyorlar. Bizleri hanelerinde gönül evinde misafir edenler güven ve huzurun temsilcileri hoş geldiniz diyorlar. Bu cümleye muhatap olmak bir aday için ne kadar büyük bir gurur, ne kadar mutluluk verici bir hoş geldin karşılamasıdır. Allah bin kere razı olsun. Bizleri güven ve huzurun temsilcileri diye karşılayanlardan Allah bin kere razı olsun. Üzerimizde böylesine halisane niyetlerde olanlardan.
İnşallah 31 Mart yerel seçimlerinde güven ve huzurun temsilcileri kazanacak ve siyasi görüşüne bakmaksızın her bir vatandaşımıza kardeşçe, dostça, akrabaca yaklaşacağız. Sungurlu için birlik olacağız. Gelecek nesillere şehrimizi birlikte hazırlayacağız. Sungurlu’yu ortak akılla birlikte kalkındıracağız. Taşın altına hep birlikte elimizi koyacağız. Sungurluyu kollarından tutup hep birlikte ayağa kaldıracağız. Eğer ki güven huzurun temsilcileri dendiyse bir kere bizlere bizde söz veriyoruz. Hem güven hem huzur istikrarı sağlayacağız, hem de tüm projelerimizi hayata geçirip İlçemizin her köşesini istihdam seferberliği ile şantiyeye çevirip, Sungurlu’muzun kalkınması için canımızı ortaya koyacağız. Yaklaşık 2,5 aydır yapmış olduğumuz saha çalışmalarımızda bizlere destek olan, gönül veren yüreğini ortaya koyan herkese ama herkese teşekkür diyorum. Derdimiz Sungurlu ise 31 Mart’ta oylarınızla Sungurluyu ehline emanet edin diyor hepinizi Allah’a emanet ediyorum.

TRY - Türk Lirası
USD
27,4154
EUR
28,9735
GBP
33,4781
RUB
0,2837
CNY
3,7548
JPY
0,1837

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu