Köyhanoğlu, “Kardeşiniz Olarak Dua ve Desteğinize Talibim”

Sponsor

Köyhanoğlu açıklamasında şunları söyledi; “Ülkemizde yapılacak olan Yerel Seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan adayı olarak güzel ilçemiz Sungurlu’dan hizmet yarışına talip olan bir kardeşiniz olarak dua ve desteğinize talibim.
Allah’ın rızası ile çıktığımız ve hayırlı ise önce memleketim Sungurlu’ya, sonra da partime ve şahsıma nasip olmasını Mevla’dan dilediğim. Hizmet yürüyüşümde halkımızın bizlere göstermiş olduğu olağan üstü destek ve samimiyete ne kadar teşekkür etsem azdır. Esnaf gezilerimiz, ev ziyaretlerimiz, kurum ziyaretlerimiz, mahalle toplantılarımız da görüyoruz ki halkımız MHP’ye inanıyor, MHP’ye güveniyor. Bizlere öyle büyük bir ilgi var ki samimiyetler gözlerden yüzlerden belli oluyor. İnsanlarımız bizi dinlemek istiyor, elimizi tutmak istiyor, bizlerden doğruları dinlemek istiyor. Bizlerden memleketi dinlemek istiyor, memleketi bizden dinlemenin su kadar saf ve hilesiz olduğuna inanıyor. MHP’nin duruşunu ve Muhterem Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin memleket sevdasını, devletçi duruşunu, taktire şayan cesaretini ve basiretini bizlerde hissediyor ve görüyorlar. Bizleri hanelerinde gönül evinde misafir edenler güven ve huzurun temsilcileri hoş geldiniz diyorlar. Bu cümleye muhatap olmak bir aday için ne kadar büyük bir gurur, ne kadar mutluluk verici bir hoş geldin karşılamasıdır. Allah bin kere razı olsun. Bizleri güven ve huzurun temsilcileri diye karşılayanlardan Allah bin kere razı olsun. Üzerimizde böylesine halisane niyetlerde olanlardan.
İnşallah 31 Mart yerel seçimlerinde güven ve huzurun temsilcileri kazanacak ve siyasi görüşüne bakmaksızın her bir vatandaşımıza kardeşçe, dostça, akrabaca yaklaşacağız. Sungurlu için birlik olacağız. Gelecek nesillere şehrimizi birlikte hazırlayacağız. Sungurlu’yu ortak akılla birlikte kalkındıracağız. Taşın altına hep birlikte elimizi koyacağız. Sungurluyu kollarından tutup hep birlikte ayağa kaldıracağız. Eğer ki güven huzurun temsilcileri dendiyse bir kere bizlere bizde söz veriyoruz. Hem güven hem huzur istikrarı sağlayacağız, hem de tüm projelerimizi hayata geçirip İlçemizin her köşesini istihdam seferberliği ile şantiyeye çevirip, Sungurlu’muzun kalkınması için canımızı ortaya koyacağız. Yaklaşık 2,5 aydır yapmış olduğumuz saha çalışmalarımızda bizlere destek olan, gönül veren yüreğini ortaya koyan herkese ama herkese teşekkür diyorum. Derdimiz Sungurlu ise 31 Mart’ta oylarınızla Sungurluyu ehline emanet edin diyor hepinizi Allah’a emanet ediyorum.

Sponsor
Önceki İçerikOtomobil TIR’a Arkadan Çarptı : 2 Yaralı
Sonraki İçerikSeçim İrtibat ve Koordinasyon Güvenlik Kurulu Toplantısı Yapıldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz