Köy Okulunu Ziyaret Edip Eğlenceli Bir Gün Geçirdiler

Sponsor

Gençlik Merkezine gelen gönüllü Gençler ve Gençlik Merkezi Personellerinin katıldığı ziyaret, sınıflarda Gençlik Merkezinin tanıtımıyla başlayıp, Gençlik Merkezinin öğrencilere çeşitli hediyeler takdim etmesiyle devam etti.
Akabinde köy okulu bahçesinde Gençlik Merkezi personeli, öğrenciler ve gönüllü gençler ile birlikte çeşitli oyunlar, eğlence aktiviteleri ve yarışmalarla ziyarete devam edilerek, gençlerle gün boyu dolu dolu eğlenceli bir gün geçirdiler.

Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Gençlik Merkezi Müdürü M. Esat Buğdaylı, Köy Okulu Müdürü Çağrı Köksal, Müdür yardımcısı Alim Çakan ve Okul Öğretmenlerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederken, bu tür projelerin Gençlerin duyarlılık kazanmaları, bilinçlenmeleri ve İllerimizde, ilçelerimizde, köylerimizde yaşayan Gençlerimizin birbirleriyle tanışmaları ve kaynaşmaları açısından önemine vurgu yapıp son olarak gençlik merkezi personeline ve gönüllü gençlere teşekkürlerini iletti.

Sponsor
Önceki İçerikBakan Turhan’dan Vatandaşa İnternet Müjdesi
Sonraki İçerikEryiğit, İsmetpaşa Ortaokulu’nda Bayrak Törenine Katıldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz