Köy Köy Gezip ‘İyilik Dağıttılar’

Sponsor

– Palyaço ve çizgi film kahramanların kıyafetleri giyen öğrenciler oyuncak dağıttı

Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulu Müdür yardımcısı Öğretim görevlisi Gökhan Boduroğlu ve Öğretim Görevlisi Özlem Bal, koordinatörlüğünde gerçekleştirilen sosyal sorumluluk “Oyuncaklarına Talibiz” projesi kapsamında köylerdeki anaokullarında eğitim gören minik öğrenciler ile bir araya gelen gönüllü üniversite öğrencileri, köyleri ziyaret ederek çocuklara oyuncaklar dağıtıp, onlarla oyunlar oynadılar.
MYO öğrencileri, kendi imkanlarıyla topladıkları oyuncakları Bayram öncesi köy çocuklarına dağıtıp onlarla oyunlar oynayıp çocukları sevindirdiler.

“Amacımız köy çocuklarının gönlüne dokunmak”

Sponsor

Proje Koordinatörü ve Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Gökhan Boduroğlu, öğrencilerle bir araya gelmekten mutluluk duyduklarını söyledi.

Benzer çalışmaları sürdürmek istediklerini anlatan Boduroğlu, şöyle konuştu:
“Amacımız köy çocuklarının gönlüne dokunmak. Üniversite olarak sahaya inerek topluma yararlı olmayı amaçladık. Köy çocuklarında üniversite bilincinin şimdiden oturmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda kendi öğrencilerimizin sosyal sorumlulukta yer alarak toplumun bireyi olduklarını hissettirmeye çalışıyoruz.”
Palyaço ve diğer çizgi film kahramanların kıyafetleri giyen öğrencilerimizle çocukları eğlendirmek, güldürmek ve gönüllerine dokunmak için köy okullarına gittiklerini ifade eden Müdür Yardımcısı Boduroğlu, köy çocuklarının yüzlerindeki gülümsemenin kendilerini de sevindirdiğini dile getirerek, “Kampanyada toplanan oyuncakları köylerde okuyan kardeşlerimize ulaştırdık. Onların mutluluğu bizim mutluluğumuz. Herkesi bu tür projelere destek vermeye davet ediyorum.” diye konuştu.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu Bayrama Hazırlanıyor
Sonraki İçerikÇocuklar Ebeveynlerine Trafik Karnesi Verecek
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz