-0.6 C
Sungurlu
07/06/2023
Sungurlu HaberleriGündemKöy Grup Yolları Asfaltlanıyor

Köy Grup Yolları Asfaltlanıyor

Sungurlu'da grup köy yollarının stabilize çalışmalarının ardından asfaltlanma çalışmalarına başlandı. Çalışmaları yerinde inceleyen Sungurlu Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, Asfaltlanmamış grup köy yolunun kalmayacağını belirtti. 

- Google Reklamı -

Sungurlu’da grup köy yollarının stabilize çalışmalarının ardından asfaltlanma çalışmalarına başlandı. Çalışmaları yerinde inceleyen Sungurlu Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, Asfaltlanmamış grup köy yolunun kalmayacağını belirtti.
Özkan, “İlçemize bağlı Alembeyli ve Demirşeyh köy grup yollarımız hızla asfaltlanıyor. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte köylerimizdeki ulaşım kalitesi de artmış olacak inşallah. Bizim öncelikli hedefimiz; İlçemizde asfaltlanmamış köy grup yolunun kalmamasıdır. Şimdi bu hedeflere ulaşmak için son hızla çalışmaya devam ediyoruz. Yaptığımız asfalt uzun yıllar kullanışlı olacaktır” dedi.

Sungurlu'da grup köy yollarının stabilize çalışmalarının ardından asfaltlanma çalışmalarına başlandı. Çalışmaları yerinde inceleyen Sungurlu Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, Asfaltlanmamış grup köy yolunun kalmayacağını belirtti.  | Sungurlu Haberleri

– Köy Yollarımız Daha Kaliteli Olacak
Ak Parti Sungurlu İlçe Başkanı İlyas Özkan, ilçemizdeki tüm köylerimize hizmet en üst seviyede olduğunu hiç bir köyümüzü ayırt etmeden hizmet için çalıştıklarını belirtti.
Köylerimizin grup yol çalışmalarını da aralıksız bir şekilde yapılmaya başlandığını ifade eden Özkan, köylerimize en kaliteli asfaltı atıyoruz. Uzun yıllar kullanışlı bir çalışma olacak. Köylerimize yaptığımız bu hizmetle ulaşım daha rahat ve kaliteli sağlanabilecektir.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
23,1567
EUR
24,8129
GBP
28,8729
RUB
0,2834
CNY
3,2562
JPY
0,1661

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu