Köy Grup Yolları Asfaltlanıyor

Sungurlu'da grup köy yollarının stabilize çalışmalarının ardından asfaltlanma çalışmalarına başlandı. Çalışmaları yerinde inceleyen Sungurlu Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, Asfaltlanmamış grup köy yolunun kalmayacağını belirtti. 

Sponsor

Sungurlu’da grup köy yollarının stabilize çalışmalarının ardından asfaltlanma çalışmalarına başlandı. Çalışmaları yerinde inceleyen Sungurlu Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, Asfaltlanmamış grup köy yolunun kalmayacağını belirtti.
Özkan, “İlçemize bağlı Alembeyli ve Demirşeyh köy grup yollarımız hızla asfaltlanıyor. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte köylerimizdeki ulaşım kalitesi de artmış olacak inşallah. Bizim öncelikli hedefimiz; İlçemizde asfaltlanmamış köy grup yolunun kalmamasıdır. Şimdi bu hedeflere ulaşmak için son hızla çalışmaya devam ediyoruz. Yaptığımız asfalt uzun yıllar kullanışlı olacaktır” dedi.

Sungurlu'da grup köy yollarının stabilize çalışmalarının ardından asfaltlanma çalışmalarına başlandı. Çalışmaları yerinde inceleyen Sungurlu Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, Asfaltlanmamış grup köy yolunun kalmayacağını belirtti.  | Sungurlu Haber

– Köy Yollarımız Daha Kaliteli Olacak
Ak Parti Sungurlu İlçe Başkanı İlyas Özkan, ilçemizdeki tüm köylerimize hizmet en üst seviyede olduğunu hiç bir köyümüzü ayırt etmeden hizmet için çalıştıklarını belirtti.
Köylerimizin grup yol çalışmalarını da aralıksız bir şekilde yapılmaya başlandığını ifade eden Özkan, köylerimize en kaliteli asfaltı atıyoruz. Uzun yıllar kullanışlı bir çalışma olacak. Köylerimize yaptığımız bu hizmetle ulaşım daha rahat ve kaliteli sağlanabilecektir.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSungurlu Devlet Hastanesi, ‘Anne Dostu Hastane’ unvanına layık görüldü.
Sonraki İçerikAşutoğlu ” Gazeteciler ve Basın Bayramı Kutlu Olsun. “
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz