30.5 C
Sungurlu
28/09/2022
Sungurlu HaberleriGündemKöy Grup Yolları Asfaltlanıyor

Köy Grup Yolları Asfaltlanıyor

Sungurlu'da grup köy yollarının stabilize çalışmalarının ardından asfaltlanma çalışmalarına başlandı. Çalışmaları yerinde inceleyen Sungurlu Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, Asfaltlanmamış grup köy yolunun kalmayacağını belirtti. 

- Google Reklamı -

Sungurlu’da grup köy yollarının stabilize çalışmalarının ardından asfaltlanma çalışmalarına başlandı. Çalışmaları yerinde inceleyen Sungurlu Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, Asfaltlanmamış grup köy yolunun kalmayacağını belirtti.
Özkan, “İlçemize bağlı Alembeyli ve Demirşeyh köy grup yollarımız hızla asfaltlanıyor. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte köylerimizdeki ulaşım kalitesi de artmış olacak inşallah. Bizim öncelikli hedefimiz; İlçemizde asfaltlanmamış köy grup yolunun kalmamasıdır. Şimdi bu hedeflere ulaşmak için son hızla çalışmaya devam ediyoruz. Yaptığımız asfalt uzun yıllar kullanışlı olacaktır” dedi.

Sungurlu'da grup köy yollarının stabilize çalışmalarının ardından asfaltlanma çalışmalarına başlandı. Çalışmaları yerinde inceleyen Sungurlu Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, Asfaltlanmamış grup köy yolunun kalmayacağını belirtti.  | Sungurlu Haberleri

– Köy Yollarımız Daha Kaliteli Olacak
Ak Parti Sungurlu İlçe Başkanı İlyas Özkan, ilçemizdeki tüm köylerimize hizmet en üst seviyede olduğunu hiç bir köyümüzü ayırt etmeden hizmet için çalıştıklarını belirtti.
Köylerimizin grup yol çalışmalarını da aralıksız bir şekilde yapılmaya başlandığını ifade eden Özkan, köylerimize en kaliteli asfaltı atıyoruz. Uzun yıllar kullanışlı bir çalışma olacak. Köylerimize yaptığımız bu hizmetle ulaşım daha rahat ve kaliteli sağlanabilecektir.

Takip Edin

20,119BeğenenlerBeğen
9,264TakipçilerTakip Et
724TakipçilerTakip Et
815AboneAbone Ol
TRY - Türk Lirası
USD
18,2195
EUR
18,0928
GBP
20,9836
RUB
0,2962
CNY
2,6276
JPY
0,1296

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

error: İçerikler korunmaktadır!