Erkan KOR,” Genç ve Dinamik Bir Yönetim İçin Aday Oldum.”

Sponsor

Sungurlu Madeni Sanatkârlar Odası Başkan Adayı olan Erkan KOR, ofisimizi ziyaret etti.

Kor, Sungurlu Televizyonu’nu yakından takip ettiğini dile getirdi ve çalışmalarımızdan dolayı tebrik ve teşekkürlerini sundu. Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkanı Metin Karaman’a da ziyaretlerde bulunan Erkan KOR, Sungurlu Madeni Sanatkârlar Odası Başkanlığı’na aday olduğunu da açıklayarak: “Yapılacak olan seçimin odamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. En kaliteli hizmetin sunulması yönünde ben ve arkadaşlarımla birlikte adayız. Şuana kadar odamıza hizmet etmiş tüm başkanlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sungurlu Madeni Sanatkârlar Odası’nın artık genç, dinamik ve üyelerini tam destekleyen bir yönetime ihtiyacı olduğu kanaatindeyim. Bu nedenle aday oldum. Odamıza kayıtlı olan meslek gruplarındaki tüm esnafımızı yakından ilgilendiren 13 Ocak 2018 Cumartesi günü yapılacak olan Sungurlu Madeni Sanatkârlar Odası Başkanlığı seçimlerinin esnaflarımıza ve Sungurlu’muza hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyoruz., Tüm üyelerimizin destek ve duaları ile birlikte yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

Madeni Sanatkarlar Odası Başkan Adayı ERKAN KOR ve Yönetimi

Sponsor

Mustafa Eryiğit , Selim bulut, Serdar Taşbüken , Murat Özkoçak, Ümit Diliyokoğlu, Tayfun Aysal, Necati Kalınsazlıoğlu, İbrahim Arıganoglu , İlhami Kor, Bilal Gürgil

Sungurlu Madeni Sanatkârlar Odası Başkan Adayı olan Erkan KOR, ofisimizi ziyaret etti. | Sungurlu Haber

Sponsor
Önceki İçerikKaplan ve Kıyı iş başında
Sonraki İçerikAşutoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz