Kor; “Oy veren, vermeyen herkese teşekkür ediyorum”

Sponsor

Sungurlu Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası başkan adayı Erkan Kor, Cumartesi günü yapılan olağan genel kurulda şahsına oy veren, vermeyen herkese teşekkür etti.
Yoğun bir seçim süreci sonucu adeta demokrasi şöleni haline gelen bir gün yaşayarak odamızın olağan genel kurulunu tamamladık diyen Kor, “Kongrede şahsıma oy veren vermeyen esnaflarımız bizim her zaman dostlarımız ve meslektaşlarımızdır. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada hep beraber ticari faaliyetlerimizi sürdürecek ve her türlü ortamda birlik ve beraberlik içinde olacağız” dedi.
Odamıza yeniden başkanlığına seçilen Hakkı Vargeloğlu’na ve yönetim kuruluna başarılar diliyorum diyen Kor, “Seçim sürecinde başta ailem olmak üzere, seçimde şahsıma oy veren vermeyen tüm esnaflarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikSendika Temsilcilerinden Eryiğit’e Ziyaret
Sonraki İçerikKredi Kartı Sahiplerinin Dikkatine!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz