KOLAYLI, ESNAFA CAN SUYU VEREN BAŞKAN ŞAHİNER’E TEŞEKKÜR ETTİ

Sponsor

Sungurlu Kahveciler ve Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Erdal Kolaylı, pandemi nedeniyle zor durumda olan esnafa 1000 TL yardım yapan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e teşekkür etti.

Belediye Başkanımız ‘Ben esnafın başkanıyım’ dediği günden bu yana ekibiyle birlikte esnaf ve sanatkarımızın yanında olduğunu her zaman gösterdi diyen Başkan Kolaylı, “Süreç olarak zor bir süreçten geçiyoruz. İş yeri kapalı olan esnaf arkadaşlarımız ise çok daha zor bir süreçten geçiyor. Zor zamanda esnaf kardeşlerimize can suyu veren ve yalnız bırakmayan Belediye Başkanımız Sayın Abdulkadir Şahiner’e esnaf arkadaşlarım adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Birçok Belediye ve kurum Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i örnek almalı diyen Kolaylı, “İlçe belediyesi olmasına rağmen il belediyelerinden bile fazla miktarda destek sağladı ve anında hesaba geçti. Her zamanki gibi varlığını, desteğini ve farkını hissettik. Allah razı olsun” diye konuştu.”

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikTÜRKİYE KAR ETKİSİNE GİRDİ
Sonraki İçerikKAPIMIZ ESNAFA AÇIK
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz