Kodlama Eğitimi Sınıfı Açıldı

Sponsor

Habib Güleser Öztaş İlkokulunda Kodlama becerilerini erken yaşta edinen öğrencilerin, gelecekte üretim şekilleri başta olmak üzere hayatın her alanında kendini hissettirecek Endüstri 5.0’a hazır olarak yetişeceği aynı zamanda ülkemizin teknoloji çağını yakalamasının şifresinin bugünün çocuklarına kodlama öğretmekle başlayacak olacağı bilinciyle yola çıkarak 2018-2019 Eğitim öğretim döneminden itibaren okulda öğrenim görmekte olan öğrencilere “Kodlama” eğitimi verilecek.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, “Sungurlulu iş adamı Aslan Öztaş’a okulun yapımında olduğu gibi Habib Güleser Öztaş ilkokulunda gerçekleştirilen tüm faaliyetlerde bizlere sağladığı desteklerinden dolayı, Habib Güleser Öztaş ilkokulu Müdürü Ertuğrul Bostancı ve öğretmenlerimize ise fedakarca çalışmaları için teşekkür ederim” dedi.
Kodlama Eğitimi sınıfının açılışa İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Kadir Şahinoğlu, okul ve kurum müdürler katıldı.

Sponsor
Önceki İçerik”Dökülen Çöplerin Bizle Bir Alakası Yoktur”
Sonraki İçerikBaşkan Şahiner Bayanların İsteğini Geri Çevirmedi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz