KODALAK VE ÖZİL AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Sponsor

İlçemizin sevilen imam hatibi Engin Kodalak’ın kızı Gamze ile Emre Özil, görkemli bir düğün ile dünya evine girdi.

Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Dahiliye Uzmanı olarak görev yapan Doktor Gamze Kodalak ile yine aynı hastanede Dahiliye Uzmanı Emre Özil, Cuma günü Özgürler 1 Nolu Düğün Salonu’nda düzenlenen düğün töreninde dünya evine girdi.

Genç çiftin nikahını Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner kıyarken, Başkan Şahiner genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi.Bizde Sungurlu’nun Sesi gazetesi olarak genç çifte ömür boyu mutluluklar dileriz…

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikOtomobil Radar Aracına Çarptı: 3 Yaralı (Video)
Sonraki İçerikKAYMAKAM GÖRMÜŞ BARAJ İNŞAATINDA İNCELEMELERDE BULUNDU
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz