Koçyiğit, ” Vatanı, milleti koruyacak, kollayacak kuşağı siz yetiştireceksiniz”

Sponsor

Koçyiğit, Yüce Peygamberimiz asırlar önce ‘Bana bir harf Öğretenin kulu olurum’ diyerek Öğrenmenin önemini, Öğretmenin kutsallığını vurgulamıştır. Aziz Atatürk de ilk devrimlerinden birini ‘Harf devrimi’ ile gerçekleştirmiş ve kara tahtanın başına geçerek Öğretmenlerimize yol göstermiştir.
24 Kasım Öğretmenler gününüzü takdir ve şükran hislerimle kutlarken, ülkemizin aydınlık geleceğini siz sayın ve sevgili Öğretmenlerimizin oluşturacağını, devletimizin güçlü yapısını sizlerin eğiteceği kuşakların kuracağını özellikle vurgulamak istiyorum.

Ulu önder, Başöğretmen Atatürk başta olmak üzere, Türkiye Cumhuriyetini bugüne taşıyan bütün Öğretmenlerimizin ellerinden öpüyor, karşılarında saygıyla eğiliyorum. Kültürlü, Birikimli, İnançlı, Azimli, Yurtsever Öğretmenlerimiz bu ülkenin bölünmez bütünlüğünün en başta gelen teminatıdır. Sizler var oldukça, bu Bayrak en yükseklerde dalgalanacak, bu Vatan bölünmeyecek, bu Millet hiçbir güce boyun eğmeyecektir. Çünkü, bu vatanı, bu milleti koruyacak, kollayacak kuşağı siz yetiştireceksiniz.

Sponsor
Önceki İçerikDorukoğlu; ” Öğretmenlerimiz, geleceğimizin inşasında oldukça büyük bir öneme sahiptir. “
Sonraki İçerikŞahiner’den Öğretmenlere 24 Kasım Hediyesi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz