Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Koçyiğit, ” Vatanı, milleti koruyacak, kollayacak kuşağı siz yetiştireceksiniz”

Koçyiğit, Yüce Peygamberimiz asırlar önce ‘Bana bir harf Öğretenin kulu olurum’ diyerek Öğrenmenin önemini, Öğretmenin kutsallığını vurgulamıştır. Aziz Atatürk de ilk devrimlerinden birini ‘Harf devrimi’ ile gerçekleştirmiş ve kara tahtanın başına geçerek Öğretmenlerimize yol göstermiştir.
24 Kasım Öğretmenler gününüzü takdir ve şükran hislerimle kutlarken, ülkemizin aydınlık geleceğini siz sayın ve sevgili Öğretmenlerimizin oluşturacağını, devletimizin güçlü yapısını sizlerin eğiteceği kuşakların kuracağını özellikle vurgulamak istiyorum.

Ulu önder, Başöğretmen Atatürk başta olmak üzere, Türkiye Cumhuriyetini bugüne taşıyan bütün Öğretmenlerimizin ellerinden öpüyor, karşılarında saygıyla eğiliyorum. Kültürlü, Birikimli, İnançlı, Azimli, Yurtsever Öğretmenlerimiz bu ülkenin bölünmez bütünlüğünün en başta gelen teminatıdır. Sizler var oldukça, bu Bayrak en yükseklerde dalgalanacak, bu Vatan bölünmeyecek, bu Millet hiçbir güce boyun eğmeyecektir. Çünkü, bu vatanı, bu milleti koruyacak, kollayacak kuşağı siz yetiştireceksiniz.

İlgili İçerikler

Taşeron İşçiler Kadro İçin Kuyrukta

“SUNGURLU OSB’Yİ OTOMOBİL HURDALIĞI HALİNE GETİRMELERİNE MÜSAADE ETMEYECEĞİZ”

Safa Özhazinedar

Sungurlu Belediyesi Aşure Dağıttı

Safa Özhazinedar

Ayyıldız Oto Bakım Servisi Ankara’da Hizmete Açıldı

Safa Özhazinedar

Mert İlbars Altın Madalyaya Doymuyor

Safa Özhazinedar

Şehit Jan. Er Numan Altuntaş’ın Mezarı Yenilendi

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar