-0.6 C
Sungurlu
16/03/2023
Sungurlu HaberleriGündemKoçyiğit, " Vatanı, milleti koruyacak, kollayacak kuşağı siz yetiştireceksiniz"

Koçyiğit, ” Vatanı, milleti koruyacak, kollayacak kuşağı siz yetiştireceksiniz”

- Google Reklamı -

Koçyiğit, Yüce Peygamberimiz asırlar önce ‘Bana bir harf Öğretenin kulu olurum’ diyerek Öğrenmenin önemini, Öğretmenin kutsallığını vurgulamıştır. Aziz Atatürk de ilk devrimlerinden birini ‘Harf devrimi’ ile gerçekleştirmiş ve kara tahtanın başına geçerek Öğretmenlerimize yol göstermiştir.
24 Kasım Öğretmenler gününüzü takdir ve şükran hislerimle kutlarken, ülkemizin aydınlık geleceğini siz sayın ve sevgili Öğretmenlerimizin oluşturacağını, devletimizin güçlü yapısını sizlerin eğiteceği kuşakların kuracağını özellikle vurgulamak istiyorum.

Ulu önder, Başöğretmen Atatürk başta olmak üzere, Türkiye Cumhuriyetini bugüne taşıyan bütün Öğretmenlerimizin ellerinden öpüyor, karşılarında saygıyla eğiliyorum. Kültürlü, Birikimli, İnançlı, Azimli, Yurtsever Öğretmenlerimiz bu ülkenin bölünmez bütünlüğünün en başta gelen teminatıdır. Sizler var oldukça, bu Bayrak en yükseklerde dalgalanacak, bu Vatan bölünmeyecek, bu Millet hiçbir güce boyun eğmeyecektir. Çünkü, bu vatanı, bu milleti koruyacak, kollayacak kuşağı siz yetiştireceksiniz.

Takip Edin

20,356BeğenenlerBeğen
10,683TakipçilerTakip Et
732TakipçilerTakip Et
1,670AboneAbone Ol
TRY - Türk Lirası
USD
18,9739
EUR
20,2399
GBP
22,8924
RUB
0,2523
CNY
2,7559
JPY
0,1421

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

error: İçerikler korunmaktadır!