-0.6 C
Sungurlu
27/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemKoçyiğit, " Vatanı, milleti koruyacak, kollayacak kuşağı siz yetiştireceksiniz"

Koçyiğit, ” Vatanı, milleti koruyacak, kollayacak kuşağı siz yetiştireceksiniz”

- Google Reklamı -

Koçyiğit, Yüce Peygamberimiz asırlar önce ‘Bana bir harf Öğretenin kulu olurum’ diyerek Öğrenmenin önemini, Öğretmenin kutsallığını vurgulamıştır. Aziz Atatürk de ilk devrimlerinden birini ‘Harf devrimi’ ile gerçekleştirmiş ve kara tahtanın başına geçerek Öğretmenlerimize yol göstermiştir.
24 Kasım Öğretmenler gününüzü takdir ve şükran hislerimle kutlarken, ülkemizin aydınlık geleceğini siz sayın ve sevgili Öğretmenlerimizin oluşturacağını, devletimizin güçlü yapısını sizlerin eğiteceği kuşakların kuracağını özellikle vurgulamak istiyorum.

Ulu önder, Başöğretmen Atatürk başta olmak üzere, Türkiye Cumhuriyetini bugüne taşıyan bütün Öğretmenlerimizin ellerinden öpüyor, karşılarında saygıyla eğiliyorum. Kültürlü, Birikimli, İnançlı, Azimli, Yurtsever Öğretmenlerimiz bu ülkenin bölünmez bütünlüğünün en başta gelen teminatıdır. Sizler var oldukça, bu Bayrak en yükseklerde dalgalanacak, bu Vatan bölünmeyecek, bu Millet hiçbir güce boyun eğmeyecektir. Çünkü, bu vatanı, bu milleti koruyacak, kollayacak kuşağı siz yetiştireceksiniz.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2567
EUR
28,8141
GBP
33,1395
RUB
0,2795
CNY
3,7279
JPY
0,1829

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu