Koçak, “Teşvik verilirken uygulanan prosedürler azaltılsın”

Sponsor

İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Fazlı Koçak, ilçede faaliyet gösteren tüm üreticilerin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nü kutlarken, tarımın önemine de dikkat çekerek üreticinin alın terinin karşılığını alabilmesi için çalıştıklarını vurguladı.
İlçe Başkanı Koçak’ın mesajı: “Belli bir çalışma saati olmayan günün ilk ışıklarıyla birlikte çalışmaya başlayıp günün tamamında alın terini toprağa dökerek kutsal saydığı işine sahip çıkan tüm çiftçilerimizin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler günü kutlu olsun. 14 Mayıs’ tüm dünya çiftçilerinin özel günü olarak belirlenmesi çiftçilerimizi onura etmektedir. Ülkemizde 81 milyon nüfusu, 5 milyon mülteciyi ve yılda ortalama 35-40 milyon turisti doyuran, tüm zorluklara rağmen üretimden vazgeçmeyen alın teriyle toprağı sulayan ülke çiftçimizin yaşadığı sorunlar gerçek çiftçilerle istişare edilerek çözümler üretilip çiftçimizin yüzünün güldürülmesi bizleri de mutlu edecektir. Ülkemiz ekonomisinin sağlam adımlarla ilerlemesini istiyorsak her sektörde olduğu gibi tarım sektöründe de planlı ve kaliteli üretimden başka çaremiz yoktur. Bizim arzumuz çiftçimiz döktüğü alın terinin karşılığını alabilsin, devlet teşvikleri gerçek üreticiye verilsin, teşvik verilirken uygulanan prosedürler azaltılsın çiftçimiz danışmanlık şirketlerine mecbur kalıp yatırım maliyetleri yükselmesin.”

Sponsor
Önceki İçerikÜnsal, ” 14 Mayıs Eczacılık Bayramı Kutlu Olsun”
Sonraki İçerikDenizkurdu 2019 Nefesleri Kesti!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz