Koçak, `Sağlık Çalışanların Sorunları Çözülmelidir`

Sponsor

İyi Parti Sungurlu İlçe Başkanı Fazlı Koçak 14 Mart tıp bayramıyla ilgili mesaj yayımladı.

Koçak mesajında şu ifadelere yer verdi:
Sağlıklı toplum olabilme yolunda, vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden tam manasıyla yararlanabilmeleri adına, Türk Tıbbının bütün sorun ve ihtiyaçlarının gündeme alınarak tartışılıp çözümler üretilmesi için bir vesile olmalıdır.
Sağlık hizmetleri için gerekli, teknoloji ilaç sanayi, sağlık personeli ile ilgili sorunların ivedilikle halledilmesi elzemdir.

Bir nefeslik sıhhatin bile değerinin ölçülemeyeceğinin bilincinde olarak, Tıp ile ilgili çok büyük yatırımların gerçekleştirilmesi acilen gereklidir.
Hasta haklarının yanı sıra, görevi başında şiddete maruz kalan sağlık çalışanlarının da korunması başlı başına çözülmesi gereken bir sorundur. Ulu Önder Atatürk’ün “Beni Türk Hekimlerine Emanet Ediniz.” sözlerine yürekten katıldığımızı ifade ederken; Gece-Gündüz, Kar-Çamur, Bayram tatil demeden, bütün olumsuzluklara rağmen büyük bir özveriyle görev yapan, başta doktorlarımız olmak üzere bütün sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramının kutlar, sağlık ve huzur dolu bir yaşam dileriz.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikÖğrencilerden 14 Mart Tıp Bayramı Ziyareti
Sonraki İçerikÖğrenciler Kağıt Fabrikasını Gezdi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz