Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Koçak, ” İstiklal mücadelesini zaferle neticelendiren bir milletiz”

Koçak yaptığı açıklamasında; Farklı dil, inanç ve kültürleri bir arada yaşatan, bizi birbirimize sarsılmaz bağlarla bağlayan, gönüllerimizi kaynaştıran büyük bir adalet ve barış medeniyetinin mirasçıları olarak en zor şartlara ve bütün imkansızlıklara rağmen hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmayan, bağımsızlığından asla taviz vermeyen, inanç ve kararlılıkla sürdürdüğü istiklal mücadelesini zaferle neticelendiren bir milletiz. Tarihimiz, Türk milletinin, vatanı üzerine gelebilecek tehlikeyi sezdiğinde nasıl kenetlendiğini, büyük bir azim ve kararlılıkla her türlü tehdidi nasıl bertaraf ettiğini bizlere her zaman göstermiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Aziz milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor, ilelebet payidar kalacak Türkiye Cumhuriyetimizin nice bayramlarını kutlamamızı yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Cumhuriyetimizin 96. yıl dönümü büyük Türk milletine kutlu olsun.

İlgili İçerikler

İYİ Parti Lideri Sungurlu’da Esnaf Ziyareti Gerçekleştirdi

Safa Özhazinedar

Karaman Baba Oldu

Safa Özhazinedar

Ticaret Borsasının Yeni Başkanı Mustafa Kürbüz Oldu

Safa Özhazinedar

OYACA KÖYÜ KARANTİNAYA ALINDI

Safa Özhazinedar

Sungurlu Şehit Aileleri Derneğinin İsmi Değişti

Safa Özhazinedar

Depremzedeler İçin Başlatılan Kampanyaya Destekler Devam Ediyor

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar