Koçak, Emniyet Teşkilatın 173. Kuruluş Yılı Nedeniyle Mesaj Yayınladı

Sponsor

İYİ Parti Sungurlu İlçe Teşkilat Başkanı Fazlı Koçak, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 173. yılı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yıldönümü ve Polis Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımlayan İYİ Parti Sungurlu İlçe Teşkilat Başkanı Fazlı Koçak, emniyet teşkilatımızın Türkiye’de huzur ve güven ortamının sağlanmasında hayati önemi olan kurumlardan birisi olduğuna dikkat çekti. Başkan Koçak, “Toplumda, huzur ve güven ortamının tesis edilmesinin yanı sıra, kamu düzeninin korunması, asayişin sağlanması, suç işlenmesinde önleyici tedbirlerin alınması ve olayların aydınlatılarak faillerin adalete teslim edilmesi polislerimiz tarafından gerçekleştirilen önemli görevler arasında yer almaktadır. 1845 yılında kurulan ve bugüne kadar güvenlik ve düzeni sağlamakla görevli polis teşkilatı, çok zor çalışma koşullarına rağmen gurur kaynağımız olmuştur. Emniyet teşkilatımızın 173. kuruluş yıldönümünde şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yâd eder, teşkilat mensuplarının 10 Nisan Polis Haftası’nı kutlarım” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikTicaret Borsasının Yeni Başkanı Mustafa Kürbüz Oldu
Sonraki İçerikSungurlu Belediyespor Bal Liginde
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz