Koçak, Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı

Sponsor

İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Fazlı Koçak, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Kadınların sevgi, fedakarlık, hoşgörü ve duyarlılığın simgesi olduğunu, huzurlu, sağlıklı ve çağdaş bir toplumun mimarları olduğunu söyleyen Koçak yapmış olduğu açıklamada ;’’Kurtuluş Savaşında vatanımızın bağımsızlığı için erkeğiyle cepheden cepheye koşan Türk kadını, Cumhuriyetimizin kurulmasıyla ve demokrasinin gelişmesiyle eğitimden sağlığa, yasama, yürütme ve yargıdan iş dünyasına kadar her alanda üstlendiği görevleri başarıyla yerine getirmiş, modern Türkiye’nin simgesi ve Cumhuriyetimizin en büyük teminatı olarak toplumsal yaşamda yerini almıştır.
“Gerek inancımızda, gerek kadim geleneklerimizde saygın bir yeri bulunan kadınlarımızın sosyal ve siyasal hayatta daha ileri konumlarda yer almalarının yetiştirdikleri nesillere de aksedecek kadına şiddetin son bulacağı, eşit adaletin olacağı geleceğin kadın eli ile yönetileceği güçlü Türkiye’ de aziz milletimiz yürümekte olduğu muasır medeniyet yolunda daha emin adımlar atabilecektir. Çünkü toplumsal huzur bir annenin, bir eşin kalbindeki huzurla yakın alakalıdır ve demokrasimiz güçlenerek daha sağlıklı işler hale gelecektir. Bu vesileyle, kadınların yönetimin her aşamasında ve hayatın her alanında daha çok temsil edildiği daha güzel bir Dünya ümidiyle tüm vefakâr analarımın ve bacılarımın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikErayhan, “Kadınlarımıza Karşı Ön Yargı Değişmelidir”
Sonraki İçerikYENİLMEZ ARMADA 1. LİG YOLUNDA
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz