Koçak; “Çanakkale Zaferi tarihimizin en şanlı zaferlerinden birisidir”

Sponsor

İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Fazlı Koçak 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 103. yıl dönümü vesilesiyle bir mesaj yayımladı.
Koçak mesajında, “Çanakkale Zaferimizin 103. yıl dönümünü büyük bir gurur ve heyecanla idrak ediyoruz. Tüm dünyaya ‘Çanakkale Geçilmez’ dedirten Mehmetçiklerimizi saygı ve hürmetle anıyoruz. Çanakkale Zaferi tarihimizin en şanlı zaferlerinden birisidir. 103 yıl önce ecdadımız düşmana Çanakkale’yi dar etmiş destansı bir zafere imza atmıştır. Bu duygu ve düşüncelerle Çanakkale Zaferi’nin 103. yıl dönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm kahramanlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Bu mukaddes vatanı bize emanet eden tüm şehitlerimizin ruhları şad, mekanları cennet olsun” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikVali Kılıç, “Aslan payını Sungurlu’ya verdik”
Sonraki İçerikŞahin; “Çanakkale Zaferi, aziz milletimiz için büyük bir anlam ifade ediyor”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz