Koçak, “Açıklama, Hiç Bir Ülkücü Terbiye Almadığının Somut Örneğidir”

Sponsor

İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı ve Sungurlu Belediye Meclis Üyesi Fazlı Koçak, bugün bir yerel gazetenin internet sitesinde yer alan “Günah Çıkarmak İçin Mevlid Okutup, Lokma Dağıttılar” haberine sert tepki gösterdi.
Habere istinaden bir basın açıklaması yapan Koçak, “MHP İlçe Başkanının, Başbuğumuz Alparslan Türkeş’ in ölüm yıl dönümü dolayısıyla yapılan mevlit ve helva ikramı programı sonrası yapmış olduğu hadsiz, bilinçsiz ve saygısız açıklamaları maalesef ki hiçbir ülkücü terbiye almadığının bizlere somut bir örneği olmuştur” dedi.
4 yıldır Sungurlu Belediyesi olarak, Kutlu Doğum Haftası programlarında, Merhum Başbuğumuza, Merhum Erbakan Hocaya,15 Temmuz şehitlerimiz anısına, Ülkücü şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu ve Türk siyasetine damga vurmuş Liderlerin sene-i devriyelerinde kendimize yakışan hareketler gösterdiğimiz etkinlikler tüm kamuoyu tarafından alenen bilinmektedir diyen Koçak, “Şunu sakın unutmasın ki dünde vazifemizi yerine getiriyorduk bugün de getiriyoruz, yarın da getirmeye devam edeceğiz. Allah’a şükür kimseye kendimizi ispatlamaya ihtiyacımız yok. Düne kadar Sayın Genel Başkanım Meral Akşener’e methiyeler dizip, aynı zamanda Sayın Devlet Bahçeli’ye hakaret eden ve bir gecede tüm paylaşımlarını kaldırıp manevralar yapan bir babanın oğlu olmadım. CHP’de boy gösterip, AKP’ye oy verip, MHP’de soluk alan bir zihniyetten Allah herkesi korusun” dedi.
Sayın Şahin; siyasette yenisin ve heyecanlısın lakin bir o kadar da gaza gelip saçmalıyorsun diyerek sözlerini sürdüren Koçak, “Bu yaklaşımlarının bizlere zinhar zararı olmayacağı gibi seni de toplumun gözünde düşürür, hatta alaşağı eder. Bu düşünceler ile Merhum Başbuğumuzun ‘’Beceriksizlikle ihanet arasında kıldan ince bir çizgi vardır. Beceremediği halde makam-mevki işgal etmek en büyük ihanettir.’’ sözünü hatırlatırım” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikBelediye Ekipleri, Öğrencilerle Fidan Dikti
Sonraki İçerikGeleneksel Çocuk Oyunları Şenlikleri Başladı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz