Kızlar Samsun, Erkekler Amasya Grubunda Mücadele Edecek

20-23 Ocak tarihlerinde oynanacak grup maçlarında Sungurlu Belediyespor’un mücadele edeceği Samsun grubunda Samsun 15 Temmuz Gençlit. Sinop Ayancık Cevizli ve Tokat Erbaaspor Gençlikspor takımları bulunuyor. Bayanlarda 31 grup merkezinde 120 takım mücadele edecek.

Abone Ol

Voleybol Bölgesel Liginde grup merkezleri ve gruplar açıklandı. İlimiz temsilcisi Sungurlu Belediyespor kızlarda Samsun erkeklerde ise Amasya grubunda mücadele edecek. | Sungurlu Haber
Sungurlu Belediyespor erkek takımının ise Amasya grup merkezindeki rakipleri Amasya Mesaspor ile Sinop Boyabat Gençlikspor takımları oldu. Grup merkezlerinde birinci olan takımlar final grubunda 2. lige yükselmek için mücadele edecekler. Erkeklerde ise 32 gruh merkezinde 113 takım mücadele edecek.
Sungurlu Belediyespor voleybol sorumlusu Mustafa Özdemir alt yapılarındaki sporculara tecrübe kazandırmak amacı ile katılacakları Bölgesel Lig’in çok yoğun bir haftaya denk geldiğini ve amaçlarının kulüplerini ve şehirlerini en güzel şekilde temsil etmek olduğunu sözlerine ekledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz