Kızlar Samsun, Erkekler Amasya Grubunda Mücadele Edecek

Sponsor

20-23 Ocak tarihlerinde oynanacak grup maçlarında Sungurlu Belediyespor’un mücadele edeceği Samsun grubunda Samsun 15 Temmuz Gençlit. Sinop Ayancık Cevizli ve Tokat Erbaaspor Gençlikspor takımları bulunuyor. Bayanlarda 31 grup merkezinde 120 takım mücadele edecek.

Voleybol Bölgesel Liginde grup merkezleri ve gruplar açıklandı. İlimiz temsilcisi Sungurlu Belediyespor kızlarda Samsun erkeklerde ise Amasya grubunda mücadele edecek. | Sungurlu Haber
Sungurlu Belediyespor erkek takımının ise Amasya grup merkezindeki rakipleri Amasya Mesaspor ile Sinop Boyabat Gençlikspor takımları oldu. Grup merkezlerinde birinci olan takımlar final grubunda 2. lige yükselmek için mücadele edecekler. Erkeklerde ise 32 gruh merkezinde 113 takım mücadele edecek.
Sungurlu Belediyespor voleybol sorumlusu Mustafa Özdemir alt yapılarındaki sporculara tecrübe kazandırmak amacı ile katılacakları Bölgesel Lig’in çok yoğun bir haftaya denk geldiğini ve amaçlarının kulüplerini ve şehirlerini en güzel şekilde temsil etmek olduğunu sözlerine ekledi.

Sponsor
Önceki İçerikVoleybol 2. Devre Başlıyor
Sonraki İçerikTYP KAPSAMINDA KONTENJAN DAĞILIMINDA SUNGURLU BELEDİYESİ BU KEZ LİSTEDE BİLE YOK !
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz