KIZILAY’DAN KURBAN BAĞIŞI STANDI

Sponsor

Türk Kızılay’ı Sungurlu Temsilciliği tarafından, kurban bağışları için Kaymakamlık yanında stant açtı.

Kızılay’ın geleneksel hale gelen vekaletle kurban kesim kampanyası 2021 yılında da devam ederken, Kurban Bayramı’na sayılı günler kala Türk Kızılay Sungurlu Temsilciliği tarafından kurulan stantta kurban vekaletleri hayırseverlerden alınıyor.

Kızılay Sungurlu Temsilcisi Ethem Karaytu, kampanya kapsamında hayırseverlerin kurban bağışlarının usulüne uygun olarak kesileceğini ve ihtiyaç sahiplerine dağıtılacağını kaydetti.
‘Kurban’ın Bereketini Yıl Boyu Yaşatıyorsan Hilal Olsun Türkiye’ sloganıyla kampanyayı sürdürdüklerini dile getiren Karaytu, “2021 yılı kurban vekalet bedeli yurt içi ve yurt dışı fiyatlarımız 1050 TL’dir. Türk Kızılay’ı olarak ülke genelinde vekaletle kurban kesme kampanyamızı başlattık.

Sponsor

Bu yıl ilçe genelinde beklentimiz geçen yıla oranla artacağını bekliyoruz. Hayırseverler tarafından bağışlanan kurbanlarımız et ve süt kurumu entegre tesislerinde kesilerek 800 gramlık konserve şeklinde paketlenip genel merkezimiz ve temsilciliklerimiz aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine dağıtıyoruz. Sungurlu halkımızdan Türk Kızılay’ımıza Kurban bağışlarını yapmalarını bekliyoruz” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikMEZARLIKLARDA HUMMALI ÇALIŞMA
Sonraki İçerik15 TEMMUZ ŞEHİDİ AKİF KAPAKLI MEZARI BAŞINDA ANILDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz