Kızılay’dan 1 bin 276 Aileye Yardım

Sponsor

Sungurlu Kızılay temsilciliği tarafından Ramazan ayı öncesi, sonrası ve Ramazan ayı boyunca 1 bin 276 muhtaç aileye yardım yapıldı.
Sungurlu Kızılay temsilcisi İbrahim Çırakoğlu, 159 aileye 350 TL nakdi yardım, 216 aileye konserve kıyma kuşbaşı, 150 öğrenciye defter, kalem, silgi ve kalem tıraş ve 751 kişiye de Ramazan kolisi yardımı yapılmıştır dedi.
Sungurlu Kızılay temsilcisi İbrahim Çırakoğlu, “Yardıma muhtaç kişileri Kaymakamlık Sosyal yardımlaşma fonu ve muhtarlardan alınan listelere ve kendi yaptığımız araştırmalar sonucunda belirlenmektedir” diye söyledi.
Çırakoğlu, bu yardımları bizlere gönderen Türk Kızılayı genel başkanlığına ve bize destek olarak yardım gönderen Çorum Kızılay şube başkanlığımıza çok teşekkür ederiz diye açıklamada bulundu.

Sponsor
Önceki İçerikYangından Geriye Moloz Yığını Kaldı
Sonraki İçerikKafkas Derneğinden Başhekim Batıbay’a Ziyaret
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz