Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Kızılay Kurban Bağışlarını Bekliyor

Kurbanın bereketini yıl boyu yaşatıyorsan “Hilal olsun Türkiye” sloganıyla kurban kesim kampanyası ile dini vecibelerini yerine getirmek isteyen vatandaşlara aracılık eden Türk Kızılay’ı ülkenin tamamında ve dünyanın farklı bölgelerinde ihtiyaç sahiplerine Kızılay kurban modeli ile kurban etlerini dağıtıyor.

Türk Kızılay’ı sungurlu temsilcisi Ethem Karaaytu yaptığı açıklamada; 2007 yılından beri bu modelle milyonlarca ihtiyaç sahibinin sofrasına kurban eti ulaştırdıklarını dile getirirken elde edilen etlerin vekalet sahiplerinin adına gerçek ihtiyaç sahiplerine sağlık ve hijyen kurallarına uygun olarak ve insan onurunu zedelemeden dağıtacak kızıl ayın bu çalışmalarının hedefine ulaşa bilmesi için sizlerin vereceği destek büyük önem taşıyor. Mazlum insanların sofralarına ulaştıracağımız kurban etleri ile evlerine mutluluk vermenin paylaşımının ve paylaşmanın huzurunu yaşayacağız.
Bu vesile ile kurban vekâletlerinizi Kızılay’a bekliyoruz.

Kurban bedeli yurt içi 850 TL
Kurban bedeli yurt dışı 725 TL

İlgili İçerikler

Hasta Yakını 112 Ekibine Saldırdı

Safa Özhazinedar

9 Muhtarın Mazbatası İptal Edildi

Safa Özhazinedar

Şahiner “Biz Hizmet İçin Buradayız”

Safa Özhazinedar

Oran, “Sarıkamış Şehitlerine Borcumuzu Ödeyemeyiz”

Safa Özhazinedar

Kaymakam Ataman Yeni Cezaevini İnceledi

Safa Özhazinedar

İlçemiz Okullarında Korona Virüs Temizliği

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar