Kıyak Sungurlu’da Esnafı Dinledi

Sponsor

Milletvekili Aday Adayı Ali Osman Kıyak, yapmış olduğu esnaf ziyaretlerinde esnaflarla birebir yakından ilgilenerek sorunlarını dinledi.

Ak Parti Çorum Milletvekili Aday Adayı Ali Osman Kıyak, Sungurlu'da esnaf ziyaretlerinde bulundu. | Sungurlu Haber

Esnaf ziyaretlerinde seçim çalışmaları hakkında esnafı bilgilendiren Milletvekili Aday Adayı Ali Osman Kıyak, “TBMM’de edindiğimiz 19 yıllık tecrübe ve birikimi Türkiye ve Çorum’u daha iyi bir geleceğe taşımak için kullanacağız. “Bunu yaparken de bütün kesimlerle iş birliği ve güç birliği içinde olacağız. Diyaloğa, hoşgörüye açık, uzlaşmacı ve birleştirici, değişen ve gelişen dünya şartlarını aklın ve bilimin ışığında yorumlayarak, olayların akışını izleyen değil, olaylara yön veren, bir vizyon ve misyonu takip edeceğiz” dedi.
Güzel memleketimizin güzel insanlarının dertlerine sorunlarına çare olmaya talibiz diyen Kıyak, Daha aydınlık, daha güçlü, daha büyük bir Türkiye ve Çorum için, çocuklarımız için, gençlerimiz için, geleceğimiz için durmak yok, yola devam diyoruz. Bu kutlu yürüyüşte bize görev tevdi edilirse bütün gücümüzle bıkmadan, usanmadan, yılmadan çalışacağız.

Sponsor

Ak Parti Çorum Milletvekili Aday Adayı Ali Osman Kıyak, Sungurlu'da esnaf ziyaretlerinde bulundu. | Sungurlu Haber
Sizlerle birlik ve beraberlik içinde Sungurlu için gece gündüz demeden hizmet için çalışacağız diye konuştu.

Sponsor
Önceki İçerikAşutoğlu 1 Mayıs İşçi Bayramını Kutladı
Sonraki İçerikÖğretmene Sürpriz Doğum günü Kutlaması
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz