Kıyak Aday Adaylığını Açıkladı

Sponsor

Sungurlu İşadamları Derneği Başkanı Ali Osman Kıyak, 27. Dönem Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimlerinde Ak Parti Çorum Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yapan Kıyak, “Değerli Kardeşlerim, Allah nasip ederse, bugün sabah saat 11.00’de AK Parti Çorum İl başkanlığımız binasında bir basın toplantısı ile AK Parti Çorum Milletvekilliğine A.Adaylığımı açıklayacağım. Tüm Dostlarımızı bekliyoruz. Ya Bismillah, Büyük Çorum Diyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikÖğretmenler Kahvaltıda Buluştu
Sonraki İçerikNecip Fazıl Kısakürek Tanıtıldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz