KISITLAMAYI FIRSAT BİLİP SANAYİYİ TEMİZLEDİLER

Sungurlu Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası Başkanı Hakkı Vargeloğlu, 80 saatlik sokağa çıkma kısıtlamasını fırsat bilip temizlik çalışmaları için Sungurlu Belediyesi'den yardım istedi.

Hakkı Vargeloğlu Sungurlu Sanayii Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı
Sponsor

Sungurlu Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası, 80 saatlik sokağa çıkma kısıtlamasını fırsat bilip temizlik çalışmaları için Sungurlu Belediyesi’den yardım istedi.

Haberin Videosu

Kısıtlamayı fırsat bilen Sungurlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Yen Sanayi Sitesi’ni temizledi.

Kısıtlamalara bağlı olarak alanların boş kalmasını fırsat bilen Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri temizlik ve dezenfekte çalışması gerçekleştirdi.
Sungurlu Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası Başkanı Hakkı Vargeloğlu, Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner ve Başkan yardımcılarına teşekkür etti.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikPOLİSLERE TATLI İKRAMI
Sonraki İçerikBAŞKAN ŞAHİNER’DEN CHP’Lİ VEKİLE SERT TEPKİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz