Kış Günü 6 Saat Elektrik Kesintisi İsyan Ettirdi

Sponsor

Sungurlu’da dün akşam saatlerinde etkili olan şiddetli rüzgar elektrik kesintisine neden oldu. Yenihayat Mahallesi gece saat 03:00’de kesilen elektrik nedeniyle her yer karanlığa büründü.
Saat 09:00 olmasına rağmen halen mahallede elektrik olmadığını söyleyen vatandaşlar, “Dağıtım şirketini kaç defa aradık. Sayın Tüketicimiz 16.01.2019 03:30:20 tarihli bildiriminiz kayıt altına alınmıştır. İyi günler dileriz. Sayın Tüketicimiz 16.01.2019 04:54:22 tarihli bildiriminiz kayıt altına alınmıştır. İyi günler dileriz. Gece dört sefer aradık. Tabi muhatap olmayınca çağrı merkezindekilere ne diyebilirsin. Ancak kayıt altına alınıyor. Ama şu saat olmuş halen elektrik yok mahallede” diyerek tepki gösterdi.
Yetkililer faturamızı ödemediğimizde bir gün geciktirmeden elektriği kesiyor diyen vatandaşlar, “Birçok evde ısıtma sisteminin elektrik ile çalışıyor. Kış gününde herkesin evde olduğu bir zamanda yapılan kesinti nedeniyle yaşlı, hasta, çoluk çocuk herkes soğukta kaldı. Kış günü olacak iş mi bu?” ifadelerini kullandılar.

Sponsor
Önceki İçerikŞahiner, “Yaptıklarımız, Yapacaklarımızın Teminatıdır. Hepinizin oyuna talibim”
Sonraki İçerik“SUNGURLU İYİ OLACAK !”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz