Kış Günü 6 Saat Elektrik Kesintisi İsyan Ettirdi

Sungurlu’da dün akşam saatlerinde etkili olan şiddetli rüzgar elektrik kesintisine neden oldu. Yenihayat Mahallesi gece saat 03:00’de kesilen elektrik nedeniyle her yer karanlığa büründü.
Saat 09:00 olmasına rağmen halen mahallede elektrik olmadığını söyleyen vatandaşlar, “Dağıtım şirketini kaç defa aradık. Sayın Tüketicimiz 16.01.2019 03:30:20 tarihli bildiriminiz kayıt altına alınmıştır. İyi günler dileriz. Sayın Tüketicimiz 16.01.2019 04:54:22 tarihli bildiriminiz kayıt altına alınmıştır. İyi günler dileriz. Gece dört sefer aradık. Tabi muhatap olmayınca çağrı merkezindekilere ne diyebilirsin. Ancak kayıt altına alınıyor. Ama şu saat olmuş halen elektrik yok mahallede” diyerek tepki gösterdi.
Yetkililer faturamızı ödemediğimizde bir gün geciktirmeden elektriği kesiyor diyen vatandaşlar, “Birçok evde ısıtma sisteminin elektrik ile çalışıyor. Kış gününde herkesin evde olduğu bir zamanda yapılan kesinti nedeniyle yaşlı, hasta, çoluk çocuk herkes soğukta kaldı. Kış günü olacak iş mi bu?” ifadelerini kullandılar.

Abone Ol

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz