Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Kış Günü 6 Saat Elektrik Kesintisi İsyan Ettirdi

Sungurlu’da dün akşam saatlerinde etkili olan şiddetli rüzgar elektrik kesintisine neden oldu. Yenihayat Mahallesi gece saat 03:00’de kesilen elektrik nedeniyle her yer karanlığa büründü.
Saat 09:00 olmasına rağmen halen mahallede elektrik olmadığını söyleyen vatandaşlar, “Dağıtım şirketini kaç defa aradık. Sayın Tüketicimiz 16.01.2019 03:30:20 tarihli bildiriminiz kayıt altına alınmıştır. İyi günler dileriz. Sayın Tüketicimiz 16.01.2019 04:54:22 tarihli bildiriminiz kayıt altına alınmıştır. İyi günler dileriz. Gece dört sefer aradık. Tabi muhatap olmayınca çağrı merkezindekilere ne diyebilirsin. Ancak kayıt altına alınıyor. Ama şu saat olmuş halen elektrik yok mahallede” diyerek tepki gösterdi.
Yetkililer faturamızı ödemediğimizde bir gün geciktirmeden elektriği kesiyor diyen vatandaşlar, “Birçok evde ısıtma sisteminin elektrik ile çalışıyor. Kış gününde herkesin evde olduğu bir zamanda yapılan kesinti nedeniyle yaşlı, hasta, çoluk çocuk herkes soğukta kaldı. Kış günü olacak iş mi bu?” ifadelerini kullandılar.

İlgili İçerikler

Karatekin Güven Tazeledi

Aşutoğlu, “Bu Günün Tüm İslam Ümmetinin Beratına Vesile Olmasını Yüce Rabbimden Niyaz Ediyorum.”

Safa Özhazinedar

Türk Milletinin Başı Sağ olsun

Safa Özhazinedar

"Engelliler İçin Daha Yapacak Çok Daha İşimiz Var"

Safa Özhazinedar

Şahiner Emekli Memurlarla bir Araya Geldi

Aşutoğlu, “Vatana ihanetin nedeni olmaz, er ya da geç bedeli olur”

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar