KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. ERSAN ASLAN SUNGURLU’DA ÖĞRENCİLERE SEMİNER VERDİ

Sponsor

Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ersan Aslan, Çorum’un Sungurlu ilçesinde öğrencilere seminer verdi.

Milli Eğitim Bakanlığı ve Profesör Dr. Fuat Sezgin İslam Bilim Tarihi Araştırmaları Vakfı işbirliği ile Fen Lisesi Konferans Salonu’nda düzenlenen seminere Milli Savunma Bakan Yardımcısı Muhsin Dere, Sungurlu Kaymakamı Fatih Görmüş, İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Sepetçi, Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ersan Aslan, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Behiç Akkaş, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Konferansta bir konuşma yapan Sungurlu Kaymakamı Fatih Görmüş, “Öğrencilerimize yönelik yapılan bu konferansa katkıda bulunan ve her zaman bizlerden desteklerini esirgemeyen Milli Savunma Bakan yardımcımız Muhsin Dere’ye, Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ersan Aslan, Profesör Dr. Fuat Sezgin İslam Bilim Tarihi Araştırmaları Vakfına ve Milli Eğitim Bakanlığımıza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Sponsor

Milli Savunma Bakan Yardımcısı Muhsin Dere’de yaptığı konuşmasında, Sungurlu’yu savunma sanayiinin önde gelen merkezlerinden birini yapacaklarını dile getirerek, “Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ersan Aslan hocamızın buralara gelmem de büyük bir emeği vardır. Hepinizin huzurunda hocamıza tekrardan teşekkürlerimi ediyorum. Yediyüzlü ve sekizyüzlü yıllardan bu günlere getirip heyecanla anlatılması gerçekten beni de etkiledi. Hocamıza bu güzel konferanstan dolayı teşekkürlerimizi sunuyorum” diye konuştu.

Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ersan Aslan konferans yaptığı konuşmada; “Türkiye’nin ismini Dünyaya da söz ettirmesi açısından vakfımız önemli çalışmalara liderlik edip, Türkiye’deki yapılan çalışmaları koordinede ediyor. Öğrencilere sadece derslerinize odaklanmamız gerekiyor. Dünyada neler olup bitiyor, bunları da araştırıp, öğrenmemiz lazım” dedi.
Rektör Aslan, Prof. Dr. Fuat Sezgin’i ve değerli bilim insanlarını daha yakından tanımaları için konuşmasını slaytlar eşliğinde gerçekleştirdi.

Yapılan konferansın ve konuşmaların sonunda Akademik başarı gösteren öğrencilere ödül verildi.
Verilen ödüllerinden ardından, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Muhsin Dere, Sungurlu Kaymakamı Fatih Görmüş ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Sepetçi, Rektör Aslan’a çeşitli hediyeler verdi.

Sponsor
Önceki İçerikÇOCUKLAR TRAFİK İÇİN YÜRÜDÜ
Sonraki İçerikBAŞINDAN VURULDU, KENDİ İMKANLARIYLA HASTANEYE GİTTİ!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz