“KİRALIK GAZETECİLERLE ARTIK SİYASET YÜRÜMÜYOR”

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, ‘Gün her zamankinden daha fazla çalışma ve üretme günüdür’ diyerek daha çok ve daha kaliteli HİZMET belediyeciliği ile daha büyük, güçlü ve mutlu bir Sungurlu için gece gündüz çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Bir takım kronik sağlık sorunları olduğunu ve daha öncede bypass ameliyatı ve anjiyo geçirdiğini belirten Şahiner, bundan kaynaklı zaman zaman kontrollerin olduğunu, Genel Başkan Meral Akşener’in Samsun ziyaretinin olduğu günde Samsun’da bir hastanede sağlık kontrolünden geçtiğini söyledi. Bununla ilgili raporların elinde mevcut olduğunu söyleyen Başkan Şahiner, ayakta tedavi olduğu için daha sonra kendini iyi hissettiğini ve ziyarete katıldığını açıkladı.

‘Allah ömür verdiği ve ayakta durduğum sürece ilçem için hep en iyisini ve güzelini yapmaya devam edeceğim’ diyen Başkan Şahiner, son günlerde bazı basın kuruluşlarında kendisi hakkında çıkan ‘Yargılandığı davanın duruşmasına katılmamak için rapor aldığı iddia ediliyor’ şeklindeki haberler nedeni ile bir açıklama yaptı. Şahiner, ‘Ahlak ve edepten yoksun, sözde basın olduğunu iddia eden taraflı kişiler, Ayçiçeği misali kimden para bulurlarsa o tarafa dönüyorlar. Sungurlu insanı üç kuruşa kalemini kiraya veren sözde gazetecilere itimat etmez’ ifadelerini kullandı.

Sponsor

Şahiner, Çorum ve Sungurlu’da siyaset yapan bazı vizyonsuz şahsiyetlerin, kiralık gazeteciler üzerinden gündemde kalmaya çalıştıklarının altını çizerek, ‘Sizin artık ne üretecek ne de hizmet edecek bir durumunuz kalmamış. El altından para vererek kiraladığınız sözde gazetecilere de kimse itibar etmiyor.

Artık bırakın bu çapulcu işlerini. İnsanlar zor durumda! Memleket yangın yeri olmuş, ucuz ekmek kuyrukları arşa çıkmış siz hala koltuk sevdası peşinde koşuyorsunuz.

Vatandaşı sadece seçimden seçime hatırlıyor, yıllardır sadece laf yapıyorsunuz. Verdiğiniz sözler havada kalıyor ama utanmadan aynı sözlerle kandırmaya devam ediyorsunuz.

Ne sizler, nede size hizmet eden kiralık havuz medyasına itibar eden kimse kalmadı. Vatandaş ekmek derdinde ama siz bunu da anlamıyorsunuz’ dedi.

Sponsor
Önceki İçerikBAŞKAN ŞAHİNER’DEN SU AÇIKLAMASI
Sonraki İçerikMerkez Bankası’ndan Dijital Türk Lirası Projesi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz