Kılıç Sungurlu’da Odaları Ziyaret Etti

Sponsor

Çorum Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Yalçın Kılıç Sungurlu’da faaliyet gösteren odaları ziyaret etti.

Ziyarette 1 Mayıs 2018 pazartesi günü gerçekleştirilecek Çorum Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği olağan kongresi hakkında istişarelerde bulunarak olağan genel kurulun esnaf odalarına ve esnaflara hayırlara vesile olmasını diledi.

Kılıç, kongrede aday olduğunu ve şimdiye kadar olduğu gibi her zaman esnaf odalarının yanında olduğunu, tüm esnaf oda başkanlarına ve esnaflara bir telefon kadar yakın olduğunu söyleyerek her zaman hizmetlerinde olacağını ifade etti.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikHemşerimiz Satılmış Yiğitoğlu Bir İlki Gerçekleştiriyor
Sonraki İçerikİhtiyaç Sahipleri Yararına Kermes Düzenleniyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz