Kıl Payı 2. Ligi Kaçırdık

Sponsor

CANINIZ SAĞ OLSUN

Türkiye Satranç Federasyonu’nun düzenlediği 15-21 Temmuz 2019 tarihleri arasında Konya Selçuklu kongre merkezinde kulüpler arası Türkiye finalleri gerçekleşti.
Belediye ve sponsorlu takımlara karşı Sungurlu Eğitimspor çok iyi bir performansla sürpriz yapıp 60 takım arasında üst sıralara kadar yükseldi. Son maçta 2. Lige çıkmak için Artvin İl Özel İdare ile oynadı ve zorlu ve sonucu herkes tarafından merak edilen bir maçı şanssız bir şekilde 5-3 kaybetti.
Harika bir performans ile farkımızı ortaya koyduk diyen Kulüp Başkanı ve antrenörü Fırat Arslan, “Turnuvanın flash takımı olduk. Sungurlu ekibinin çok iyi olduğu söylettik, konuşturduk ve herkesin beğenisini topladık.

9 turluk müsabakada;
1. Tur: Karaman Duru bulgur
2.Tur: Akçakoca
3.Tur: Aydın Nazilli belediye
4 Tür: Bursa
5.Tur: Ankara EG SPOR
6.Tur: Manisa
7.Tur: Karaman
8.Tur: Muğla
9.Tur:  Artvin il özel idare ile mücadele verdik.

Sponsor

2. Lig nasip de yokmuş diyerek elimizden fazlasını ortaya koyduğumuz için gönlümüz rahat. Gelecek sezon daha güçlü bir şekilde spor ahlakından taviz vermeden, kendimize yakışır bir şekilde yolumuza bakacağız ve sezonu çok güzel bir organizasyonla kapattık.
Çok zor şart altında sosyal sorumluluğunu en kaliteli şekilde yerine getiren Sungurluya renk getiren spor kulübümüz ilimizi ve ilçemizi en iyi şekilde temsil etti adından söz ettirdi.
Bir hafta süren turnuvada Türkiye Satranç federasyon yöneticileri ve emekçileriyle toplantılar yapıp istek ve görüşlerimizi sunduk. Bu süreçte desteklerini hiç esirgemeyen sorumluluk alan antrenör ve yöneticilerimiz Gülistan Koşulan ,Serkan Bingöl hocalarıma, aileme, arkadaşlarıma, sporcularıma, Sungurlu halkına, destek veren herkese teşekkür ederiz. Bizim bu şartlar altında yapabileceğimiz bunlar. Daha iyilerini daha iyi şartlarda çok kolay bir şekilde yapacağımızı biliyoruz” dedi.

Sponsor
Önceki İçerik‘24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum”
Sonraki İçerikTraktör Devrildi : 2 Ölü, 1 Yaralı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz